Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Narkotikas, kautiņi un ģimenes strīdi- policijas darba lauks divās nedēļās

9. janvārī pulksten 14.19 Enerģētiķu ielā pašvaldības policijas darbinieki uz aizdomu pamata par atrašanos narkotisko vielu reibumā aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1993. gadā dzimušu vīrieti. Vīrietis atzina, ka ir lietojis narkotiskās vielas. Mantu apskates laikā tika atrasts polietilēna maisiņš ar nezināmas izcelsmes augu maisījumu.

10. janvārī pulksten 09.00 pašvaldības policijas darbinieki saņēma lūgumu pēc palīdzības no kādas mātes Skolas ielā, kuras meita bija izkritusi no gultas, un viņa nespēj meitu iecelt atpakaļ. Meitai ir kustību traucējumi. Pašvaldības policijas darbinieki ieradās notikuma vietā un sniedza palīdzību, ieceļot sievieti atpakaļ gultā. Kritiena rezultātā sieviete cietusi nebija.

11. janvārī pulksten 00.05 pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju par to, ka garāžu kooperatīvā Līvzemes ielā nenoskaidrotas personas caur jumtu cenšas iekļūt kādā no garāžām. Nekavējoties ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka vainīgās personas ir aizbēgušas. Vienai no garāžām bija daļēji noņemtas jumtu pārsedzošās loksnes. Notikuma vietā izsaukti Valsts policijas darbinieki.

Laika posmā no 06.01.2014. līdz 13.01.2014. Salaspils novada pašvaldības policijā reģistrēti 60 notikumi, tajā skaitā 5 izsaukumi bija saistīti ar iedzīvotāju miera traucēšanu, 2 izsaukumi, kas saistīti ar ģimenes strīdu, un 3 izsaukumi, kas saistīti ar dzīvnieku turēšanas prasību neievērošanu.

 Sakarā ar transportlīdzekļu spoguļu un cita vieda zādzību skaita palielināšanos Salaspilī pašvaldības policija lūdz iedzīvotājus, zvanot pa tālruni 67980033, informēt par aizdomīgajām personām, kuras uzturas transportlīdzekļu vai citu objektu tuvumā.

14. janvārī pulksten 05.11 pie spēļu zāles „Zilais Dimants” ieejas pašvaldības policijas darbinieki pamanīja uz zemes guļošu vīrieti, kuram bija acīmredzami miesas bojājumi (pārsista uzacs). Notikuma vietā izsaukti ātrās neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, kuri 1949. gadā dzimušo vīrieti hospitalizēja. Vīrietis bija alkohola reibumā.

17. janvārī pulksten 17.05 Enerģētiķu ielā pašvaldības policijas darbinieki pamanīja sievieti, kura centās noslēpties no policijas darbiniekiem. Izrādījās, ka 1987. gadā dzimušajai sievietei ir polietilēna maisiņš ar nezināmas izcelsmes augu maisījumu. Viņa tika aizturēta un nogādāta Valts policijā.

17. janvārī pulksten 19.00 Enerģētiķu ielā pašvaldības policijas darbinieki par narkotisko vielu glabāšanu aizturēja un nogādāja Valsts policijā 1971. gadā dzimušu vīrieti. Personas mantu apskates laika tika konstatēts, ka pie vīrieša atrodas polietilēna maisiņš ar nezināmas izcelsmes vielu.

17. janvārī pulksten 21.45 Enerģētiķu ielā pašvaldības policijas darbinieki pamanīja jaunieti, kurš, ieraugot policijas darbiniekus, metās bēgt. Lai noskaidrotu bēgšanas iemeslus, policijas darbinieki uzsāka pakaļdzīšanos. Jaunietis nepakļāvās policijas darbinieku vairākkārtējiem rīkojumiem apstāties, līdz Smilšu ielā policijai izdevās viņu aizturēt. 1994. gadā dzimušajam jaunietim aizturēšanas laikā izkrita polietilēna maisiņš ar nezināmas izcelsmes vielu. Jaunietis uzvedās agresīvi un atteicās doties uz policijas transportlīdzekli personības noskaidrošanai, kā arī nespēja paskaidrot pie viņa atrastās vielas izcelsmi, tādēļ policijas darbiniekiem nācās izmantot roku dzelžus.

17. janvārī pulksten 23.00 pašvaldības policijas darbinieki Enerģētiķu ielā pamanīja agrāk policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu nonākušu 1982. gadā dzimušu vīrieti, kurš, ieraugot policijas darbiniekus, centās noslēpties. Pie vīrieša tika atrasts polietilēna maisiņš ar nezināmas izcelsmes vielu. Vīrietis uz aizdomu pamata par narkotisko vielu glabāšanu tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

18. janvārī pulksten 00.26 pašvaldības policijas darbinieki izbrauca uz kādu privātmāju Biologu ielā, kur notika ģimenes strīds starp vecākiem un 1990. gadā dzimušo meitu. Notikuma vietā tika konstatēts, ka konflikta rezultātā 1990. gadā dzimusī sieviete guvusi miesas bojājumus, tādēļ tika izsaukti ātrās neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki. Visas trīs konfliktā iesaistītās personas bija alkohola reibumā. Par notikušo ziņots Valsts policijai.

19. janvārī pulksten 19.07 pašvaldības policijas darbinieki pēc saņemtā izsaukuma  devās uz Skolas ielu 6, kur pēc aculiecinieku ziņotā notika kautiņš. Policijas ierašanās brīdī konfliktā iesaistītās personas bija izklīdušas. Turpinot patrulēšanu, pie Skolas ielas 8 tika pamanīts vīrietis ar acīmredzamiem miesas bojājumiem. Notikuma vietā izsaukti ātrās neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, kuri cietušo 1967. gadā dzimušo vīrieti hospitalizēja. Par notikušo ziņots Valsts policijai.

Laika posmā no 13.01.2014. līdz 20.01.2014. Salaspils novada pašvaldības policijā reģistrēti 68 notikumi, tajā skaitā viens izsaukums, kas saistīts ar iedzīvotāju miera traucēšanu, 5 izsaukumi bija saistīti ar ģimenes strīdu, bet 4 izsaukumi- ar dzīvnieku turēšanas prasību neievērošanu.

 Sakarā ar lielo zādzību skaitu Salaspils pilsētā un novadā pašvaldības policijas darbinieki no 13.01.2014. līdz 20.01.2014. diennakts tumšajā laikā no plkst. 00:00 līdz 04:00, patrulējot gan ar kājām, gan izmantojot policijas transportlīdzekļus, kopā pārbaudīja septiņus aizdomīgus transportlīdzekļus un 17 aizdomīgas personas.

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis