Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

24. janvāra "Salaspils Vēstīs"

Salaspilī jau teju nedēļu darbojas bezmaksas slidotava, kura šogad pirmo reizi ir aprīkota ar bortiem, bet hokejistiem ir pieejami arī vārti. Gaidām visus slidotgribētājus!

Šogad ir piešķirti jauni nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumi, par to sīkāk lasiet šajās „Salaspils Vēstīs”. Iesniegumu iesniegšanas termiņš- 1. februāris.

No 5. februāra Saulkalnē ik trešdienu pieņems Sociālā dienesta darbinieks.

Jaunais teritorijas plānojums ir ieviesis dažādas korekcijas novada teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumos.  Būtiskas izmaiņas skar arī pilsētas un ciemu robežas, kā rezultātā aptuveni 1000 nekustamajiem īpašumiem Salaspils novada teritorijā ir jāmaina adreses. Par to visu sīkāk uzzināsiet 2.lpp.

Kā strādājusi pērn Ekonomiskās un teritoriālās attīstības komiteja, stāsta tās priekšsēdētājs Zigmārs Zeimulis.

Līdzšinējais „Valgums- S” valdes loceklis Staņislavs Anošins turpmāk strādās būvniecības nozarē, līdz ar to pašvaldības SIA „Valgums-S” kapitāldaļu turētāja pārstāvis izsludina valdes locekļa amata pretendentu atlases konkursu. Šajā izdevumā piedāvāta vēl viena vakance- Veselības centrs meklē datoradministratoru.

Pašvaldība lūdz iedzīvotājus izteikt savu viedokli un ieteikumus par jauno projektu- ceļa izbūvi uz Tilderiem.Bet jau šogad uz „Doles” staciju gājēji un autobraucēji varēs doties pa izbūvētu ceļu.

Salaspilieši kuplā skaitā atbalstījuši akciju „Grāmatu draugu ķēde”, pārvietojot grāmatas uz Gaismas pili. Cik grāmatas ziedojuši salaspilieši, kura bija pirmā ziedotā grāmata un kura grāmata visilgāk pabija akcijas dalībnieku rokās- uzzināsiet šajā izdevumā.

21. janvārī Ogres Vēstures un mākslas muzejā tika prezentēta jaunizveidotā Daugavas lejteces tūrisma reģiona karte, kurā apkopota tūrisma informācija par Ogres, Ikšķiles,

Salaspils, Ķekavas, Stopiņu un Baldones novadiem. Sīkāk- 4.lpp.

Salaspils novada bibliotēkas darbiniece Ilze Gruziņa stāsta par Jaunā gada tikšanos ar lasītājiem. Vēršam jūsu uzmanību, ka bibliotēka tiks slēgta inventarizācijas laikā.

Apstiprināti grozījumi Salaspils novada domes 2008. gada 23. aprīļa saistošajos noteikumos Nr. 16/2008 “Pašvaldības sociālās palīdzības pabalsti Salaspils novada iedzīvotājiem”.

Kultūras nama „Rīgava” pasākumu organizatore Agnese Reķe atklāj, kā salaspilieši „spēlējās” Lielajā spēļu dienā.

Pieredzes skolā „Atvasīte” viesojās novada pedagogi- par to sīkāk lasītājiem stāsta Daiga Lāčgalve, PII „Atvasīte” vadītājas vietniece.

„Buru” koncerts, Līnijdeju šovs, Valentīndienas balle un diskotēka, izrādes bērniem un pieaugušajiem, senioru sadziedāšanās „Daugav’s abas malas”- to visu un vēl daudz ko citu piedāvā mūsu kultūras nami.

2014. gada 24. janvāris Nr.2 (576)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis