Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Vasarā Salaspilī pārsvarā vērojami provinciāli niķi – drifts, alkohols, kautiņi

policija200x150

16. jūlijs

Plkst. 05.30 Ķiršu ielā pamanīja kādu personu, kura bija acīmredzamā reibuma stāvoklī un nespēja patstāvīgi pārvietoties. Uz aizdomu pamata par narkotisko vielu lietošanu persona tika aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

17. jūlijs

Plkst. 12.05 Celtnieku ielā pie daudzīvokļu nama pamanīts transportlīdzeklis, kuram nebija aizvērts durvju logs. Lai novērstu nepiederošu personu iekļūšanu transportlīdzeklī, par konstatēto informēts transportlīdzekļa īpašnieks.

Plkst. 18.57 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Lauku ielā uz zemes guļ vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, saņemtā informācija apstiprinājās. Vīrietis policijas darbiniekiem paskaidroja, ka slikti jūtas un viņam nepieciešama medicīniskā palīdzība. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība. Mediķi personu hospitalizēja.

18. jūlijs

Plkst. 06.10 Pašvaldības policijas iecirknī vērsās kāda persona ar lūgumu palīdzēt taksometra vadītājam. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki pamanīja taksometru, kurā atradās tā vadītājs un pasažieris. Sarunas laikā pasažieris policijas darbiniekiem paskaidroja, ka taksometrā viņš esot apzagts un vēlas vērsties Valsts policijā. Taksometra vadītājs paskaidroja, ka pasažieris, atrodoties taksometrā, sācis uzvesties neadekvāti un pārmetis viņam, ka esot apzagts. Sarunas laikā tika pamanīts, ka pasažierim ir sašaurinātas  acu zīlītes un nesakarīgs runas veids, kas liecināja par iespējamu narkotisko vielu reibumu. Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija.

19. jūlijā

Plkst. 18.37 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Saulkalnē, Daugavmalas ielā pie daudzdzīvokļu mājas atrodas automašīna un trīs vīrieši, kuri lieto alkoholu un skaļi uzvedas. Policija minēto automašīnu apturēja pārbaudei un noskaidroja, ka automašīnas vadītājs ir alkohola reibumā. Automašīnā atradās arī trīs pasažieri, kuri bija acīmredzamā narkotisko vielu reibumā. Par konstatēto faktu ziņots Valsts policijai, kas ieradās notikuma vietā.

21. jūlijs

Plkst. 05.13 Pašvaldības policijas videocentrā tika pamanīts kautiņš starp vairākām personām Rīgas ielā 1 pie kafejnīcas “Brīze”. Pirms policijas ierašanās videokamerā bija redzams, ka viens no vīriešiem pēc saņemtā sitiena nokrīt. Policijai ierodoties notikuma vietā, cietušajam tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kā arī Valsts policija.  Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi pēc vīrieša apskates konstatēja, ka vīrietim nepieciešama hospitalizācija. Policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību līdz kafejnīca tika slēgta un personas izklīda.

23. jūlijs

Plkst. 16.15 pašvaldības policija, patrulējot Saulkalnē, Daugavmalas ielā pie daudzdzīvokļu mājas uz soliņa pamanīja četrus vīriešus, kuri agrāk vairākkārtīgi nonākuši policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu. Veicot personu pārbaudi, policijas darbiniekiem  radās aizdomas, ka viena no pārbaudāmajām personām ir narkotisko vielu reibumā un tai ir redzami miesas bojājumi. Uz notikuma vietu izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Pēc personas apskates mediķi paskaidroja, ka personai hospitalizācijas nav nepieciešama. Persona tika aizturēta un uz aizdomu pamata par narkotisko vielu lietošanu nogādāta Valsts policijā.

24. jūlijs

Plkst. 00.46 Pašvaldības policijas darbinieki apturēja pārbaudei transportlīdzekli “Mercedes-Benz”. Veicot vadītāja dokumentu pārbaudi, policijas darbinieki konstatēja, ka vadītājam ir nederīga vadītāja apliecība un medicīniskā izziņa. Persona nodota Ceļu policijai.

Pašvaldības policijas darbinieki nodrošināja ielu slēgšanu un sabiedrisko kārtību publiskā pasākuma “Sports mūsu pagalmā 2018” laikā.

26. jūlijs

Plkst. 17.38 Pašvaldības policijas darbinieki pārbaudei apturēja kādu mopēda vadītāju, kurš transportlīdzekli vadīja bez nepieciešamā ekipējuma – aizsargķiveres. Transportlīdzekļa vadītāja pārbaudes laikā, policijas darbinieki konstatēja, ka viņam  nav derīgas vadītāja apliecības. Persona nodota Ceļu policijai.

28. jūlijs

Plkst. 12.42 Policijas darbinieki fiksēja, ka no kāda Nometņu ielas daudzīvokļu nama balkona veļas dūmi. Notikuma vietā ieradās dzīvokļa iemītniece, ar kuru kopā apskatīta vieta, no kuras nāca dūmi - dega kartona kaste. Policija kasti nodzēsa. Kastē atradās elektriskais grils, kurš nebija pieslēgts pie strāvas.  Notikuma vietā ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kuri  pārņēma notikuma vietu.

Plkst. 14.06 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka kāda Ziemeļu ielas daudzīvokļu nama pagalmā zemē guļ iereibis vīrietis. Informācija apstiprinājās. Pie kāpņutelpas zemē gulēja vīrietis, kurš ar policijas darbiniekiem reibuma dēļ nespēja kontaktēties. Ņemot vērā, ka nebija zināms, cik ilgu laiku vīrietis atradies tiešos saules staros, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kuras mediķi izmeklēja personu un deva slēdzienu, ka hospitalizācija personai nav vajadzīga. Ņemot vērā vīrieša uzvedību, radās aizdomas, ka vīrietis ir narkotisko vielu reibumā, tāpēc tika aizturēts un nogādāts Valsts policijas Salaspils iecirknī.

30. jūlijs

Plkst. 12.38 Pašvaldības policijas darbinieki, pamanīja kādu transportlīdzekli, kas braucot novirzījās no taisnvirziena trajektorijas, tāpēc policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka tā vadītājs vada transportlīdzekli reibumā. Transportlīdzekļa vadītāja pārbaudes laikā konstatēts, ka viņš vadīja transportlīdzekļiem alkohola reibuma stāvoklī. Persona nodota Ceļu policijai.

Plkst. 15.25 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Maskavas ielas daudzīvokļu mājas pagalmā zemē guļ sieviete. Ierodoties notikuma vietā, sniegtā informācija apstiprinājās. Sieviete policijas darbiniekiem sūdzējās par sāpēm sirds apvidū un stāstīja, ka redz halucinācijas. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība. Mediķi sievieti hospitalizēja.

1. augusts

Plkst. 22.37 Pašvaldības policija apturēja pārbaudei transportlīdzekli “Volkswagen”. Pārbaudāmo automašīnu vadīja Valsts policijas meklēšanā izsludināta persona, kurai ir aizturēta vadītāja apliecība, turklāt automašīna noņemta no uzskaites, kā arī tai nav derīga OCTA. Persona nodota Ceļu policijai.

3. augusts

Plkst. 22.16 policijā tika saņemta informācija, ka Dienvidu ielas 9/3 daudzīvokļu mājas pagalmā norisinās konflikts starp divām sievietēm un diviem vīriešiem. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki noskaidroja, ka konflikts norisinājies dēļ nepilngadīgā, kurš, būdams alkohola reibuma stāvoklī, ar mopēdu ir braucis pa Dienvidu ielas pagalmiem. Veicot meklēšanas pasākumus, policijas darbinieki aprakstam līdzīgo jaunieti pamanīja braucot pa Dienvidu ielas gājēju ietvi Miera ielas virzienā. Jaunietis ignorēja viņam dotās komandas apturēt transportlīdzekli un turpināja kustību, mēģinot aizbēgt, tomēr tika aizturēts. Viņš bija acīmredzamā alkohola reibuma stāvoklī un ar sasitumu zem labās acs, paskaidrojot, ka bēgot no policijas, iebraucis zarā un savainojies. Noskaidrots, ka jaunietim nav vadītāja apliecības. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība un Ceļu policija.

7.augusts

Plkst. 22.06 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka  kāda Meža ielas daudzīvokļu nama iemītniecei šķiet, ka kāds staigā pa viņas dzīvokli, bet pašai saucējai sāpot kājas, tādēļ  nevarot paskatīties. Notikuma vietā izsaucējas dzīvokļa durvis bija aizslēgtas. Dzīvoklī bija dzirdama sievietes balss, kura paskaidroja, ka nevar piecelties un lūdz pēc palīdzības.

Par notikušo ziņots Valsts Policijai, izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Glābēji dzīvoklī iekļuva caur atvērto logu, pēc kā atslēdza dzīvokļa durvis. Dzīvoklī atradās sieviete, kura nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu aprūpē.

8. augusts

Plkst. 01.25 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Rīgas ielas daudzīvokļu nama pagalmā atrodas vairāki jaunieši skaļi uzvedas, traucējot apkārtējo iedzīvotāju mieru. Ierodoties notikuma vietā un veicot jauniešu personu pārbaudi, policijas darbinieki konstatēja, ka viens no jauniešiem atrodas Valsts policijas meklēšanā. Jaunietis tika nogādāts Valsts policijā.

11. augusts

Plkst. 01.40 Pašvaldības policijas darbinieki Rīgas ielā 1, veicot kafejnīcas “Brīze” apsekošanu, pamanīja kādu personu, kura novērsās un izrādīja satraukumu. Personas pārbaudes laikā konstatēts, ka tās runas veids ir stiepts un ka persona mēģina slēpt savas somas saturu. Atverot somu, tika konstatēts, ka somā atrodas šļirce. Minētā persona personības noskaidrošanai un uz aizdomu pamata par narkotisko vielu lietošanu tika nogādātā Valsts policijā.

Plkst. 05.45 Pašvaldības policijas videocentrā fiksēta kāda sieviete, kurai bija saplēstas virsdrēbes. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka sievietei bija saplēstas virsdrēbes un ir nobrāzumi un sasitumi uz sejas. Uz notikuma vietu izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Sieviete paskaidroja, ka viņa sastrīdējusies ar draugu, kā rezultātā uz sejas ieguvusi nobrāzumus. Sieviete nodota mediķu rīcībā. Informēta Valsts policija.

14. augusts

Plkst. 08.45 Pašvaldības policijas videocentrs  pilsētas videonovērošanas kamerās pie Silmaļu ielas 17 pamanīja transportlīdzekli, kuram vadītāja pusē bija atvērts vai izsists logs. Notikuma vietā konstatēts, ka automašīnai ir atvērts vadītāja puses logs. Ielaušanās pazīmes netika konstatētas. Noskaidrota automašīnas īpašniece, taču satikt viņu neizdevās. Ziņots Valsts policijai.

16. augusts

Plkst. 08.25 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pa Rīgas ielu dodas četras personas, kuras, iespējams, lietojušas narkotiskās vielas. Sniegtajam aprakstam līdzīgas personas tika apturētas un veikta viņu pārbaudei. Viena no personām  uz aizdomu pamata par narkotisko vielu lietošanu tika aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

17. augusts

Plkst. 20.47 Pašvaldības policijas darbinieki patrulējot pamanīja personu, kura vairākkārtīgi ir nonākusi policijas redzes lokā par dažādiem pārkāpumiem un ir izsludināta meklēšanā. Nekavējoties persona tika aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

18. augusts

Plkst. 04.39  Pašvaldības policijas darbinieki pamanīja transportlīdzekli, kurš braucot vairākkārtīgi novirzījās no taisnvirziena kustības. Apturot transportlīdzekli un veicot vadītāja pārbaudi, policijas darbinieki konstatēja, ka viņš transportlīdzekli vada bez vadītāja apliecības un ir alkohola reibumā. Persona nodota Ceļu policijai.

20. augusts

Plkst. 21.40 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Kalnrozes ielas 16. nama virzienā iet vīrietis ar asiņojošu seju. Ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policijas darbinieki pamanīja minēto vīrieti. Uz notikuma vietu tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, kuras mediķi pēc vīrieša apskates konstatēja, ka viņam nepieciešama hospitalizācijas, taču vīrietis no tās atteicās. Informēta Valsts policija.

22. augusts     

Plkst. 03.57 Pašvaldības policijas videocentrā pie Smilšu ielas 1 pamanīja transportlīdzekli, kurās iesēdās vairāki jaunieši un kas uzsāka kustību. Tika pieņemts lēmums transportlīdzekli pārbaudīt. Tas apturēts  pārbaudei Griezes ielā. Pašvaldības policijas darbinieki noskaidroja, ka transportlīdzekļa vadītājs vadījis transportlīdzekli bez vadītāja apliecības. Persona nodota Ceļu policijai.

Plkst. 15.04 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Salaspils novada domes klientu apkalpošanas centrā ieradies vīrietis alkohola reibumā, kurš ir agresīvs un traucē darbu. Policija ar vīrieti brīdināja. Pēc pārrunām vīrietis nomierinājās un devās mājās.

24. augusts

Plkst. 17.17 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Enerģētiķu un Skolas ielu krustojumā kādā sievietei kļuvis slikti. Ierodoties notikuma vietā, sniegtā informācija apstiprinājās. Uz notikuma vietu izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Plkst. 22.35 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka TEC-2 stāvlaukumā atrodas kāda persona, kas uzmācās jauniešiem. Veicot notikuma vietas apsekošanu, policijas darbinieki pieturvietā pamanīja personu, kura atbilda jauniešu sniegtajam aprakstam. Tā kā persona atradās stirpā alkohola reibumā, policijas darbinieki sazinājās ar personas tuvinieku, kas ieradās notikuma vietā un personu nogādāja mājvietā. 

25. augustā

Plkst. 12.48 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Salaspils dzelzceļa stacijā ir apstājies vilciens, kurā atrodas agresīva persona, kura uzmācās vilciena pasažieriem. Ierodoties Salaspils dzelzceļa stacijā, tur stāvēja vilciens, kura  pasažieri norādīja uz kādu personu, kura bija redzamā reibuma stāvoklī un agresīvi noskaņota. Persona tika aizturēta un nogādāta Pašvaldības policijas iecirknī.

26. augustā

Plkst. 01.24 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka uz soliņa pie nama Skolas ielā guļ kāds vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki sastapa sniegtajam aprakstam līdzīgu vīrieti. Policijas darbiniekiem vīrietis paskaidroja, ka Salaspilī viņam nav kur palikt. Lai neatstātu vīrieti bezpalīdzīgā stāvoklī, viņš tika nogādāts nakts patversmē „Gaiziņš”.

Plkst. 17.55 Pašvaldības policijas darbinieki pie Enerģētiķu ielas daudzīvokļu nama pamanīja kādu personu, kurai blakus atradās alkohola iepakojums. Policijas darbinieki noskaidroja, ka alkohola pudele nebija vērta vaļā. Persona paskaidroja, ka gaidot paziņu. Tika noskaidrots, ka minētā personas atrodas Valsts policijas meklēšanā. Par notikumu ziņots Valsts policijai.

Plkst. 22.30, veicot likumpārkāpumu profilakses pasākumus Saulkalnē, policijas darbinieki pārbaudei apturēja transportlīdzekli. Veicot transportlīdzekļa vadītāja datu pārbaudi, policijas darbinieki noskaidroja, ka transportlīdzeklim nav veikta tehniskā apskate, kā arī nav OCTA. Persona nodota Ceļu policijai.

28. augustā

Plkst. 16.08 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka nepabeigtajā jaunceltnē “Rīgas vārti” uzturas vairāki jaunieši. Ierodoties notikumā vietā un to apsekojot, policijas darbinieki satika vairākus jauniešus. Jaunieši tika nodoti vecākiem, veicot audzinoša rakstura pārrunas un paskaidrojot, ka šāda veidā ēkās uzturēties ir bīstami. Pārrunas tika veiktas arī ar jauniešu vecākiem.

Plkst. 20.58 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie informācijas sniedzēja automašīnas atrodas kāda persona, kura uzvedas neadekvāti. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki aizturēja agresīvo personu. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kā arī ieradās Valsts policijas pārstāvji, kuri pārņēma notikuma vietu.

30. augustā

Plkst.01.49 Pašvaldības policijas videocentra darbinieks pilsētas videonovērošanas kamerā Salaspils Memoriāla stāvlaukumā pamanīja divas automašīnas, kuras apzināti mēģināja izraisīt automašīnas sānslīdi. Ierodoties notikumā vietā, tika noskaidrotas vainīgo personu personības un uz notikuma vietu izsaukta Valsts policijas Ceļu policija. Transportlīdzekļa vadītājiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli.

1. septembrī    

Plkst.00.35 Pašvaldības policijas videocentra darbinieks pilsētas videonovērošanas kamerā lielveikala “RIMI” stāvvietas laukumā pamanīja automašīnu, kuras vadītājs apzināti izraisīja automašīnas sānslīdi. Ierodoties notikumā vietā, vadītājs policijas darbiniekiem paskaidroja, ka nesen iegādājies automašīnu, tāpēc izmēģinājis to, “driftējot” pa stāvlaukumu. Iegūtās ziņas un materiāli nosūtīti Ceļu policijai lēmuma pieņemšanai.

Dienā gaitā policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību pasākuma “Salaspils strītbols 2018” laikā.

Plkst. 11.08 Pašvaldības policijas darbinieki patrulējot pie Malienas ielas nama pamanīja vairākas personas, kuras lietoja alkoholu. Personu pārbaudes gaitā policijas darbinieki fiksēja, ka pie vienas personas kājām zemē atrodas vairākas izlietotas šļirces. Uz aizdomu pamata par narkotisko vielu lietošanu persona tikai aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

Dienas gaitā tika nodrošināta sabiedriskā kārtības un ielu slēgšana pasākuma “Salaspils kā uz delnas” laikā.

2. septembrī

Plkst.10.46 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pa ceļa A6 vidu pārvietojas kāds vīrietis, apdraudot satiksmes drošību. Ierodoties notikuma vietā, sniegtā informācija apstiprinājās. Vīrietis paskaidroja, ka dodas uz savu dzīvesvietu Rīgā. Policijas darbinieki palīdzēja vīrietim nokļūt līdz gājējiem paredzētam ceļam.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis