Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Valsts simtgades svētku noskaņās iznākušas “Salaspils Vēstis”

Šovakar k/n “Rīgava” notiks svinīgais pasākums par godu mūsu Latvijas simtgadei, kura ietvaros sveiksim šī gada “Goda salaspilieti” Feliciju Rimšu.

Spītējos mainīgajiem laikapstākļiem, Lāčplēša dienas gājienā vienojies rekordliels salapiliešu skaits. Šī Lāčplēša diena bija īpaša arī ar to, ka tika atklāta salaspiliešiem- Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem veltītā stēla.

Atgādinām, ka līdz 20. novembrim jāiesniedz iesniegums, lai saņemtu pabalstu Starptautiskajā invalīdu dienā.

Domes izpilddirektors Mareks Kalniņš ir izdevis rīkojumu par pašvaldības privātuma politiku. Par to sīkāk 2.lpp.

Publiskai apspriešanai ir nodots Attīstības programmas 2019. -2025. gadam projekts. Jūsu priekšlikumus pašvaldība gaidīs līdz 27. decembrim.

Priekšsēdētāja vietniece Malda Caune un sociālais dienests aicina, tuvojoties Ziemassvētkiem, iepriecināt tos, kam tas visvairāk nepieciešams. No 3. līdz 14. decembrim “Eņģeļu kastē” varēs atstāt dāvaniņas, kuras tiks nodotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Lai novērstu ceļa bojājumus, no 14. novembra ir noteikti smagā transporta svara ierobežojumi uz grantētajiem un šķembotajiem ceļiem. Visu sarakstu atradīsiet šajā izdevumā.

“Saimes” bērni dodas uz Dienvidu filiālbilbiotēku iepazīt Ziemeļvalstu autoru darbus, savukārt “Saulītē” viesojies un bērnus izglītojis VUGD kapteinis.

Šogad NBA junioru līgā Salaspili pārstāvēs veselas divas komandas. Aicinām līdzjutējus uz spēlēm sporta namā 30. novembrī un 7. decembrī.

Aicinām apskatīt Nacionālā botāniskā dārza sveicienu svētkos jeb krāšņo krizantēmu izstādi domes foajē.

Patriotisks kino, sirsnīgi koncerti, “Labestības dienas” un citi pasākumi gaida salaspiliešus novembrī un decembrī.

Izdevumu lasiet ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis