Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Svētki nosvinēti - tagad var palasīt avīzi

Salaspils Vestis_nr_09.201925. aprīlī svinīgi noslēdzās vērienīgākais daudzdzīvokļu ēkas atjaunošanas projekts ne tikai Salaspils, bet visas Latvijas mērogā. Ēka Daugavas ielā 2 nu ir mainījusies ne tikai ārēji, tā ir kapitāli izremontēta nu kļuvusi par drošu dzīvesvietu tās iemītniekiem vēl daudzus gadu desmitus. Un tā ir arī apliecinājums, ka VAR, vajag tikai vēlēties un vienoties.

Piedāvājam nedaudz apstāties ikdienas skrējienā un ieklausīties Salaspils Mārtiņa Lutera evaņģēliski luteriskās draudzes mācītāja Guntara Žīgura pārdomās par ticību, vērtībām, draudzi un Salaspili.

Šogad 12. maijā piecdesmit svecītes jubilejas tortē aizdedzinās Salaspils jauniešu deju kolektīvs “Ūsiņš”, aicinot visus uz jubilejas koncertu “Ūsiņš – deju soļos kalta laimes atslēga”. Uz sarunu par dzīvi, deju un mākslu aicinājām kolektīva vadītāju Mārtiņu Pēdāju.

Turpinot Latvijas simtgades gadā iesākto, Salaspils 1. vidusskolas 12. klases komanda “Latvijai 100” pēc vairāk nekā četru mēnešu pauzes nolēma sarīkot noslēguma erudītu “Ir labi kopā būt” Salaspils novada pašvaldības iestādēm. Komandai tas bija jubilejas – 25. pasākums, jo līdz šim komanda “Latvijai 100” bija noorganizējusi 24 pasākumus, kuros bija piedalījušies 1323 dalībnieki. Dalībnieku rindās bijuši gan skolēni, gan skolotāji, gan arī skolas viesi.

Sākusies aktīva velotūrisma sezona, tāpēc aicinām piedalīties velo ekspedīcijā “Salaspils-Stopiņi-Salaspils” un velo-foto orientēšanās seriāla 1. posmā “Apceļo kaimiņus!” Ķekavā!

Salaspils novada svētkus šogad svinēsim ilgāk nekā nedēļu, tāpēc aicinām iepazīties ar svētku programmu!

To un vēl daudz ko lasiet "Salaspils Vēstu" elektroniskajā versijā, kā arī meklējiet tās izplatīšanas punktos.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis