Sumināti konkursa “Gada jaunietis” laureāti

jaun3 0602

3. februārī k/n “Rīgava” notika konkursa “Gada jaunietis 2016” noslēguma pasākums, kurā tika apbalvoti aktīvākie, talantīgākie un mērķtiecīgākie skolu jaunieši. Šogad salaspilieši saņēma vairākus titulus- “Gada jaunietis 2016”, “Jaunietis savai skolai” un “Brīvprātīgais jaunietis”. Jau vairākus gadus šo konkursu atbalsta Salaspils novada pašvaldība, motivējot jauniešus iesaistīties neformālajā izglītībā, brīvprātīgajā darbā un projektos.

Iesūtītos pieteikumus vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Izglītības, sporta un jaunatnes lietu komitejas priekšsēdētājs Andrejs Svilāns, deputātes Anna Kavasa un Vera Kalniņa, Izglītības daļas vadītāja Inga Elksne un jaunatnes lietu un mūžizglītības speciāliste Linda Barišņikova. Žūrijai bija jāizvērtē labākie pretendenti vairākās nominācijās.

Šogad nominācijai “Jaunietis savai skolai” ir divi laureāti. Viens no tiem ir Salaspils 1.vidusskolas audzēknis Emīls Elksnītis, kuru pieteica Salaspils 1.vidusskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Inga Vītuma Brūvere. Otrs ir 2.vidusskolas skolēns Kristiāns Vasiļevskis, kuru konkursam pieteica direktores vietniece audzināšanas darbā Olga Smirnova.

2016. gadā jaunieši ir bijuši ļoti čakli un brīvprātīgajā darbā ir nostrādājuši daudz stundas. Līdz ar to nominācijā “Brīvprātīgais jaunietis” šogad tika izvirzīti vairāki jaunieši, kuri aktīvi palīdzēja k/n “Enerģētiķis”, sporta namam, Salaspils uzņēmēju biedrībai. Nominētie jaunieši - Valentīns Kačurins, Katrīna Doroņina, Mārtiņš Pokromovičs, Santa Lunte un Laura Šīraka. Žūrijai nebija viegli noteikt labāko jaunieti, jo viņi visi ir pelnījuši šo balvu un titulu. Tomēr konkurss ir konkurss, un šogad sīvā konkurencē titulu ieguva Mārtiņš Pokromovičs, kuru pieteica Salaspils uzņēmēju biedrība.

Galveno titulu “Gada jaunietis 2016” šogad ieguva Katrīna Doroņina, kuru pieteica jaunatnes lietu un mūžizglītības speciāliste Linda Barišņikova.

Prieks un lepnums, ka mūsu novadā ir šādi jaunieši. Tiekamies nākamgad!

Linda Barišņikova, Jaunatnes lietu un mūžizglītības speciāliste

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis