Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

“Salaspils Vēstīs” gan darba ikdiena, gan arī svētku noskaņa

Lai arī jau dzīvojam svētku sajūtās, šajā numurā ir ļoti daudz lietišķas informācijas. Ejot līdzi laikam, ir apstiprināti uzlabojumi dažādos saistošajos noteikumos. Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām turpmāk būs vieglāk saņemt pabalstu, tādējādi tas atvieglos to spējas iekļauties darba tirgū, aprūpēt sevi un iekļauties sabiedriskajā dzīvē.

Arī Salaspils novada sporta organizācijām un individuālajiem sportistiem, kuri jau līdz šim saņēma pašvaldības atbalstu, būs atvieglots administratīvais slogs, jo tiks palielināts atskaišu sniegšanas periods, kā arī no noteikumiem svītroti atsevišķi pielikumi, kuru aizpildīšana pēc būtības ir lieka un nav efektīva piešķirtā pašvaldības pabalsta izlietojuma kontrolei.  Noteikumi veicinās Salaspils novada iedzīvotāju sportiskās aktivitātes, viņu sportisko spēju un talantu attīstīšanu un izkopšanu, veicinās sporta pasākumu organizēšanu Salaspils novadā, kā arī popularizēs sporta organizāciju lomu Salaspils pašvaldībā.

SIA “Valgums-S” nodod ekspluatācijā pēdējo no projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē, III kārta” daļām – “Spiedvads Saulkalne-Salaspils”. Līdz ar šīs daļas noslēgšanos noslēdzies arī viss projekts, kas ietvēra gan daudz izaicinājumu, gan lielu neatlaidību, gan arī milzīgu devu pacietības tieši no iedzīvotāju puses. Atgādinām, ka Salaspilī ūdeni var dzert tieši no krāna.

Zināms, kuri zvejnieki izsoles rezultātā ir ieguvuši tiesības Daugavā ķert nēģus un arī citas zivis.

Policijas ziņās dominē dzērājšoferu piedzīvojumi. Tomēr policija ne tikai aiztur likuma pārkāpējus, tās darbinieki palīdz cilvēkiem un, iespējams, glābj kādam arī dzīvību.

Lai mēs visi justos droši, drošībā ir jābūt mūsu bērniem. PII “Daugaviņa” “Džimbas drošības programmas” ietvaros bērni aizraujošā, vieglā formā mācījās atpazīt nedrošas situācijas un uzzināja, kā tajās rīkoties.

Par to un vēl daudz ko citu varat lasīt jaunākajā “Salaspils Vēstu” numurā, kā arī vietnē www. salaspils.lv un sociālajos tīklos, jo svētkus sagaidām ar labiem darbiem un gaišām domām.

Vēlēsim tikai to labāko cits citam Ziemassvētkos gadumijā, jo viss, ko novēlam citiem, atgriezīsies pie mums dubultā!

Jūsu “Salaspils Vēstis”

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis