Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilī varēs bez maksas veikt vēnu pārbaudi

Vēršot uzmanību uz sabiedrībā aizvien pieaugošajām vēnu mazspējas problēmām, „BENU aptiekas” jau otro mēnesi pēc kārtas iedzīvotājus visā Latvijā aicina bez maksas izmantot iespēju veikt vēnu pārbaudes, kā arī nemaksājot izmantot speciālista konsultāciju. Šonedēļ pārbaudes tiks veiktas Salaspils un Aizkraukles aptiekās, savukārt nākamajā nedēļā pārbaudes būs pieejamas Salaspils, Rēzeknes un Daugavpils iedzīvotājiem.

Vēnu mazspēja ir slimība, kas ar laiku rada nepatīkamas izmaiņas ādā – tā kļūst bieza, parādās brūni vai balti plankumi, vissmagākā pakāpe ir čūlas. Šī slimība ir vismaz vienai trešdaļai cilvēku un sākas diezgan nemanāmi – ar smaguma sajūtu kājās dienas beigās, to tirpšanu, sāpīgu nogurumu, niezēšanu, krampjiem. Šie simptomi norāda, ka slimība ir sākotnējā stadijā. Šīs sajūtas nedrīkst ignorēt, tas jau ir pirmais trauksmes signāls, lai nepiekļautu tālāku slimības progresu!

Vēnu mazspējas galvenie riska faktori ir iedzimtība, vecums, dzimums (sievietēm slimību konstatē biežāk), medikamenti (īpaši hormonālā kontracepcija), profesija (lielāks risks saslimt ir sēdoša vai stāvoša darba darītājiem), liekais svars, smēķēšana, mazkustīgs dzīvesveids. Tāpēc cilvēkiem, kuri ietilpst riska grupā, kā arī tiem, kas vēnas vēlas pārbaudīt profilaktiskos nolūkos, „BENU aptiekas” piedāvā iespēju pārbaudes veikt bez maksas. Šo iespēju varēs izmantot ikviens interesents, kurš iepriekš būs veicis pierakstu konkrētajās aptiekās – pārbaužu veikšanas vietās.

 

Datums

„BENU aptieka”

Laiks

Telefons pierakstam

12.jūlijs

Lauku iela 6, Salaspils

10.00 - 17.00

67980038

18.jūlijs

Lauku iela 6, Salaspils

10.00-17.00

67980038

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis