Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sāksies būvdarbi Meža ielā

1 meza_street

Rūpējoties par ērtāku pārvietošanos gan gājējiem, gan autobraucējiem, Salaspils novada pašvaldība ik gadus paredz ievērojamus budžeta līdzekļus ielu un ceļu rekonstrukcijai.

Šovasar atjaunotajām ielām pievienosies Meža ielas posms no Budeskalnu ielas apļa līdz Beikas ielai, kur pēdējos gados arvien vairāk tiek būvētas privātmājas, līdz ar to ir aktuāls jautājums ne tikai par brauktuves atjaunošanu, bet arī par gājēju celiņa izbūvi. Šobrīd jau notiek priekšdarbi būvdarbu uzsākšanai. Projekta ietvaros paredzēts izbūvēt Meža ielas brauktuves posmu 744 metru garumā, izbūvēt gājēju celiņu uz atsevišķas klātnes 600 metru garumā un 190 metru garu celiņu, kas piekļauts pie Meža ielas brauktuves. Visa projektējamā posma garumā paredzēts izbūvēt tehniskās drenāžas kolektoru un drenāžas pievadus. Brauktuve ir paredzēta 6 metrus plata, savukārt gājēju celiņi – 2 līdz 2,5 metrus plati. Kā informēja būvnieks, tad darbu gaitā ceļš būs caurbraucams, tomēr jārēķinās ar satiksmes organizācijas izmaiņām. Par to ziņosim, tādēļ sekojiet aktuālajai informācijai. Plānots, ka darbi noslēgsies oktobrī.

Atgādinām, ka noslēgumam tuvojas Lauku ielas rekonstrukcija, kur darbus plānots pabeigt augustā. To ietvaros tiek mainīta brauktuves segas kārta, uzlabota satiksmes drošība pie 1. vidusskolas, pie Nometņu ielas izveidots apļveida krustojums, izbūvētas gājēju ietves, kā arī tiek rekonstruētas pazemes inženierkomunikācijas. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis