Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sakopsim mūsu novadu!

1 talka

Nākamsestdien, 27. aprīlī, visā Latvijā notiks “Lielā talka”, kurā aicinām piedalīties visus, kuriem rūp tīra un sakopta vide sev apkārt. Primārais talkas mērķis – sakārtot pašvaldībai piederošas zemes vienības (t.sk. arī ūdens objektu piekrastes un mežu teritorijas), kuras antropogēnas darbības rezultātā ir piesārņotas ar dažāda veida atkritumiem. Salaspils iedzīvotāji aicināti labiekārtot un sakopt publiskās teritorijas, kā arī talkošanas procesā atkritumus šķirot. Pieteikt talkošanas vietu un reģistrēt savu dalību kādā no tām arī šogad iespējams gan www.talkas.lv, gan sazinoties ar koordinatoru Salaspilī Karīnu Bāliņu pa tālruni 67981024, 29478068 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Maisus un darba cimdus, ar ko talcinieki tiks nodrošināti, oficiāli reģistrēto talku atbildīgie, iepriekš vienojoties ar Karīnu Bāliņu, varēs saņemt Komunālajā dienestā.

Informējam, ka savāktie sadzīves atkritumi ir jāievieto tikai Komunālajā dienestā izsniegtajos talkas maisos un reģistrācijas brīdī noteiktajās vietās, lai savākto atkritumu izvešana noritētu raiti un nerastos šaubas par savākto atkritumu izcelsmi. Šogad talkas norisē sagaidāms jaunums – dalītā atkritumu vākšana, kas nozīmē, ka atkritumi būs jāvāc divu krāsu maisos: zilajos - visa veida iepakojums, kas derīgs turpmākai pārstrādei – PET, stikla / skārda iepakojums, papīrs / kartons; baltajos - pārējie atkritumi, kas nav izmantojami tālākai pārstrādei.                                                                

Priecāsimies par jebkuru pieteikto talkošanas vietu, izrādīto iniciatīvu un vēlmi veikt mūsu pašvaldības teritoriju sakopšanu. Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam padarīt Latviju tīrāku un sakoptāku!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis