Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Rudens noskaņas jaunajās "Salaspils Vēstīs"

Futbola federācija ir nākusi klajā ar lielisku iniciatīvu, proti, Salaspils stadionam uzdāvināt jaunu segumu, lai pie mums varētu izaugt spēcīga futbolistu paaudze. Vakar, 4. oktobrī, vienošanos parakstīja domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars un Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs. Par to lasiet 1.lpp.

Salaspils pelnīti tiek dēvēta par zinātnes pilsētu. Kādi pasākumi notika Zinātnes nakts ietvaros, lasiet šajā izdevumā.

Vides inženiere Karīna Bāliņa stāsta par aizvadītajām “Meža dienām”, kuru ietvaros, tuvojoties Latvijas simtgadei,  Salaspils ir kļuvusi vēl ziedošāka.

Strauji ir iestājies rudens vēsais laiks, tamdēļ “Salaspils Siltums” ir gatavs pieslēgt apkuri, ja par to vienojas mājas iedzīvotāji.

Vēl līdz 10. oktobrim gaidīsim jūsu pieteikumus “Goda salaspilieša” titulam. Šogad tituls būs īpaši nozīmīgs.

Saeimas vēlēšanu dienā iecirkņi- “Rīgava”, sporta nams, Bioloģijas institūts un Sociālais centrs- būs atvērti no pulksten 7 līdz 20. Iesim vēlēt!

Stājas spēkā grozījumi saistošajos noteikumos par pašvaldības atbalstu interešu izglītībai un pašvaldības sociālajiem pabalstiem. Ar tiem varat iepazīties 3.lpp.

27. septembrī Salaspils pašvaldības pārstāvji, klātesot Polijas vēstniecības Latvijā pagaidu pilnvarotajai lietvedei Evelīnai Brudņickai, pieminēja Kirholmas kauju.

Pie Sociālā dienesta un to struktūrvienību darbiniekiem viesojās kolēģi no Gulbenes, lai smeltos pieredzi par sociālo jomu Salaspilī.

“Zīriņu velokross”, “Ārona kauss”, “Olimpiskā diena”, karatē- par to visu lasiet sporta lapā.

Kā aizvadītas Dzejas dienas, lasītājus informē Salaspils novada bibliotekāres.

Daugavas muzejā atklāta izstāde “Abi krasti”, kas ļaus katram ieraudzīt sev mīļas vietas mūsu Daugavas krastos.

No novembra sāks darboties Zupas virtuve.

25. septembrī, piedaloties teju 100 dalībniekiem, noslēdzās skriešanas seriāls “Veselības otrdiena”. Pēdējā posmā tika apbalvoti gan pirmo triju vietu ieguvēji katrā grupā, gan arī tie skrējēji, kuri cītīgi apmeklēja visus posmus.

Rīt “Noķer vēju” notiks jaunā vietā- Doles salā, tāpēc iedzīvotājiem jārēķinās ar pavisam nelieliem satiksmes ierobežojumiem.

Izdevumu lasiet ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis