Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Policija pārbauda, aiztur un atrod

policija200x150

29. aprīlis.

Plkst. 18.03 pašvaldības policijas darbinieki, pārbaudot informāciju par kūlas dedzinātajiem pie Skolas 1 apsekoja tuvāko apkārtni. Notikuma vietā policisti sastapa trīs zēnus. Bija redzams, ka dedzinātas sausās lapas. Bērni savu vainu noliedza, ka, tieši pretēji, esot dzēsuši. Visi bērni nogādāti dzīvesvietās, kur nodoti vecākiem.

Plkst. 21.11 tika saņemta informācija no kāda bērna, ka tēvs sitot mammu. Ierodoties notikuma vietā, sniegtā informācijas apstiprinājās un konflikts tika pārtraukts. Tā, kā sievietei bija nodarīti miesas bojājumi uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests un Valsts policija. Mediķi sievieti hospitalizēja, bet Valsts policija pārņēma savā kontrolē notikuma vietu.

30. aprīlis

Plkst. 2.04 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka “AB Solution” apsargs ir konstatējis ielaušanos angārā Gaismas ielā 6/2, zaglis atrodas telpās un nepieciešama policijas palīdzība. Policistus notikuma vietā sagaidīja apsargs, kurš norādīja uz kāpnēm,  izsisto logu un elektroinstrumentiem, kas mētājās zemē. Policisti aplenca ēku un, veicot telpu pārbaudi, aizturēja zagli narkotisko vielu reibumā. Aizturētais nodots Valsts policijai.

1. maijs

Plkst. 13.42 tika saņemta informācija, ka žogā Skolas ielā 18 iebraukusi automašīna. Ierašanās brīdī policijas darbinieki konstatēja, ka automašīna “Audi” izraisījusi ceļu satiksmes negadījumu, iebraucot žogā, kā rezultātā bojāta blakus stāvoša automašīna “Honda”. Automašīnas “Audi” vadītāja vietā atradās vīrietis alkohola reibumā, un viņam uz rokām bija asinis. Uz notikuma vietu izsaukta NMPD. Mediķi apskatīja vīrieti un noskaidroja, ka vīrietis ir stiprā alkohola reibumā,  bet hospitalizācija nav nepieciešama. Notikuma vietā ieradās Ceļu policija.

Plkst. 20.11 – policija saņēma informāciju, ka aiz ēkas Celtnieku ielā 6A trokšņo vairāki jaunieši. Pašvaldības policijas darbinieki ierašanās brīdī aiz ēkas sastapa trīs jauniešus. Meiteni, kura gulēja zālē, pamodināt neizdevās. Jaunieši paskaidroja, ka draudzene iedzērusi kaut kādas zāles kopā ar alkoholu un iemigusi. Uz notikuma vietu izsaukta NMPD brigāde. Mediķi meiteni hospitalizēja. Arī citi jaunieši bija lietojuši apreibinošās vielas, tomēr viņu hospitalizācija nebija nepieciešama. Viņi tika aizturēti un nogādāti Valsts policijā.

4. maijs

Plkst. 20.19 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka kāds vīrietis paņēmis krēslu, virvi un devies izdarīt pašnāvību, jo ziņotāja nedod naudu kārtējai narkotiku devai. Par notikumu paziņots Valsts policijai un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Pašvaldības policija notikuma vietā vīrieti aizturēja, mediķi viņu hospitalizēja un policijas pavadībā nogādāja slimnīcā.

Plkst. 20.48 –policijas videokamerās pie Skolas ielas 9 pamanīja vīrieti, kurš neatļautā vietā tirgoja šokolādes un kafiju. Videokamerā bija redzams, kā kāda persona no vīrieša nopērk šokolādi. Ierodoties notikuma vietā, policija darbinieki noskaidroja, ka vīrietis tirgoja preces neatļautā tirdzniecības vietā un preču izcelsmi nevarēja paskaidrot. Ņemot vērā, ka prece varēja būt zagta tirdzniecības vietās, par notikumu paziņots Valsts policijai. Persona administratīvā pārkāpuma lietvedības nodrošināšanai tika aizturēta un nogādāta Pašvaldības policijā.

5. maijs

Plkst. 2.06 Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Miera ielā 1, pārbaudei apturēja transportlīdzekli “Opel Vivaro” un pārbaudes laikā konstatēja, ka automašīnas kravas nodalījumā atrodas dažādi lietoti metālizstrādājumi: veci bērnu velosipēdi, auto, moto detaļas, bērnu rotaļlietas. Autovadītājs paskaidroja, ka brauc uz kaimiņvalsti, kur būs tādu mantu tirgus. Tā kā viņš kravai nekādus dokumentus uzrādīt nevarēja, par notikumu paziņots Valsts policijai.

Plkst. 23.48 Dienvidu ielā tika apturēta pārbaudei automašīna “Ford”. Pārbaudes rezultātā policijas darbinieki konstatēja, ka personai nav vadītāja apliecības un tai ir noteikta policijas uzraudzība - pēc plkst. 23.00 jāatrodas dzīvesvietā. Aizturētais nodots Valsts policijai. Automašīnā atradās arī četras nepilngadīgas personas. Automašīnas vadītājs paskaidroja, ka jaunieši bijuši ciemos, un viņš vēlējās viņus nogādāt dzīvesvietās. Pašvaldības policija nepilngadīgos nogādāja dzīvesvietās un nodeva vecākiem.

6. maijs

Plkst. 23.50 Pašvaldības policijas darbinieki pārbaudei apturēja transportlīdzekli “Ford”. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka automašīnas vadītājam ir noteikta policijas uzraudzība - no plkst. 22.00-06.00 jāatrodas savā dzīvesvietā. Par notikušo ziņots Valsts policijai.

7. maijs

Plkst. 19.09 policijā tika saņemta informācija, ka pie Skolas ielas 11/2 starp diviem vīriešiem un vienu sievieti noris konflikts. Ierodoties notikuma vietā, tika noskaidrots, ka visas trīs konfliktā iesaistītās personas ir iereibušas. Sieviete tika nogādāta naktspatversmē “Gaiziņš”, savukārt administratīvā pārkāpuma lietvedības nodrošināšanai abi vīrieši tika aizturēti un nogādāti pašvaldības policijā.

Plkst. 22.48 policijas darbinieki Miera ielā 30c pamanīja mopēdu, kura vadītājs. ieraugot policijas auto, strauji palielināja ātrumu, tāpēc tika pieņemts lēmums apturēt transportlīdzekli pārbaudei. Mopēda vadītājs nepakļāvās policijas rīkojumam un iebrauca mežā. Policisti mežā atrada iereibušo mopēda vadītāju – viņš gulēja zemē, noslēpies starp krūmiem, un aizturēja. Netālu no minētās vietas tika atrasts mopēds. Aizturētais nodots Ceļu policijai.

8. maijs

Plkst. 20.41 Pašvaldības policijas darbinieki pie dzelzceļa pārbrauktuves pārbaudei apturēja automašīnu “Volvo”, kas nedeva ceļu policijas automašīnai, izbraucot no mazākas nozīmes ceļa. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka automašīnu vadīja persona bez vadītāja apliecības. Pasažieris paskaidroja, ka draugu māca vadīt automašīnu, taču pasažiera vadītāja stāžs bija nepietiekams, lai veiktu transportlīdzekļa vadīšanas apmācības, kā arī automašīna nebija atbilstoši apzīmēta un automašīnas vadītājam nebija mācību braukšanas atļaujas. Aizturētie nodoti Ceļu policijai.

9. maijs

Plkst. 03.05 policijas darbinieki pie Līvzemes 11/13 pamanīja vīrieti, kura uzvedība liecināja, ka viņš, iespējams, atrodas apreibinošo vielu ietekmē. Uz aizdomu pamata par narkotisko vai psihotropo vielu lietošanu vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

Plkst. 13.52 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Beikas ielas privātmāju teritorijā ieklīdis halātā un istabas čībās ģērbies vīrietis un nesaprotami runā. Ierodoties notikuma vietā, sniegtā informācija apstiprinājās. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Mediķi vīrieti hospitalizēja.

10. maijs

Plkst. 13.55 policijas videocentra kamerās pie Skolas 2 pamanīja vīrieti, kura uzvedība bija neadekvāta – viņš slēpās aiz “Narvesen” kioska, mēģina salasīt kaut ko no zemes. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka vīrietim ir sašaurinātas acu zīlītes un palēninātas kustības. Uz aizdomu pamata par esamību narkotisko vielu reibumā vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

Plkst. 16.40 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka daudzdzīvokļu nama pagalmā Enerģētiķu ielā 4 zemē vārtās vīrietis. Notikuma vietā minētais vīrietis policijas darbiniekiem sūdzējās par savu veselības stāvokli, ka iepriekš esot guvis galvas traumu. Uz notikuma vietu izsauktā Neatliekamās medicīniskā palīdzības brigāde vīrieti hospitalizēja.

11. maijs

Plkst. 01.00 policijas darbinieki pie Rīgas 30 pārbaudei apturēja transportlīdzekli “Opel”. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka automašīnas vadītājs to vada bez derīgas vadītāja apliecības. Aizturētais nodots Ceļu policijai. 

Plkst. 23.15 policijas videocentra kamerās uz Zinību ielas pamanīja velosipēdistu, kurš braukšanas laikā novirzījās no taisnvirziena kustības. Policisti velosipēda vadītāju apturēja pārbaudei Rubeņu ielā 9a, un konstatēja, ka vīrietis ir alkohola reibumā. Aizturētais nodots  Ceļu policijai. 

12. maijs

Plkst. 01.50 tika saņemta informācija, ka daudzdzīvokļu nama pagalmā Enerģētiķu ielā 2 vairākas personas trokšņo un skaļi uzvedas. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanīti divi vīrieši. Viens no viņiem gulēja zemē un paskaidroja, ka ir piekauts. Blakus viņam stāvēja otrs vīrietis, kurš paskaidroja, ka ir piekāvis pirmo, jo domājis, ka viņš ir zaglis. Uz notikuma vietu izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests un Valsts policija. Mediķi piekauto vīrieti hospitalizēja. Otrs vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

Plkst. 07.51 – Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka no spēļu zāles “Klondaika” aizbraukusi automašīna “Renault”, kuru vada persona reibuma stāvoklī. Aprakstam atbilstošā automašīna tika apturēta Enerģētiķu ielā 23. Vadītājs bija acīmredzamā alkohola reibumā un nepakļāvās policijas likumīgajām prasībām. Policisti pielietoja speciālos cīņas paņēmienus un vīrieti aizturēja. Vīrieša mantu apskates laikā konstatēts, ka viņš pie sevis glabā polietilēna maisiņu ar gaišu pulveri, kas varētu būt narkotiskās vielas. Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis