Policija aicina iedzīvotājus ziņot par aizdomīgām personām un automašīnām

policija200x150

Lai nepieļautu transportlīdzekļu zādzības, kuru skaits Rīgas reģionā ir ļoti augsts, pašvaldības policija veic profilaktiskos pasākumus. Ņemot vērā pašvaldības policijas darbu, Salaspils novadā reģistrēto noziedzīgu nodarījumu skaits, kas vērsti pret īpašumu, ir viens no zemākajiem Rīgas reģionā.

Šo pasākumu rezultātā 16. februārī garāžu kooperatīvā “Enerģētiķis” (Kalnu 9) pašvaldības policija darbinieki atrada zagtu 2016.gada izlaiduma Land Rover un aizturēja personu, kura brauca ar šo auto. Aizturētā persona vairākkārtīgi ir nonākusi Valsts policijas redzeslokā par transportlīdzekļu zādzībām, bet līdz šim brīdim nebija izdevies iegūt pietiekamu pierādījumu apjomu, lai personu sauktu pie atbildības. Valsts policijā uzsākts kriminālprocesa, persona ir apcietināta. 

Tomēr ir nepieciešams arī iedzīvotāju atbalsts. Ja gadījumā tiek pamanītas aizdomīgas personas vai transportlīdzekļi (īpaši ar citu valstu reģistrācijas numurzīmēm), lūdzam nekavējoties par to ziņot pa tālruni 110 vai 67980033. Ja ir iespējams veikt foto vai video fiksāciju, lūdzam to sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis