Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Pirmās valsts svētku mēneša “Salaspils Vēstis” ir klāt

Vakar, 1. novembrī, Latvijas karoga krāsās krāšņi iemirdzējās ūdenstornis šosejas malā, priecējot gan Salaspils iedzīvotājus, gan garāmbraucējus. Visu mēnesi tas atgādinās par Latvijas simtgadi, taču, tuvojoties gadumijai, tornis iedegsies jau citās krāsās. Par to vairāk stāsta idejas autore Daiga Veinberga.

Šogad pašvaldības stipendiātu lokam ir pievienojušies vēl divi izcili studenti- Līva Ozoliņa, kura ir absolvējusi Rīgas 2. ģimnāziju, un Salaspils 2. vidusskolas absolvents Ēriks Solovjovs. Par abiem jauniešiem vairāk lasiet šajā numurā.

11. novembrī aicinām visus pievienoties tradicionālajam Lāčplēša dienas lāpu gājienam. Būsim kopā svētkos!

NVA pakalpojumus turpmāk salaspilieši saņems Rīgā.

Izsludināta rūpnieciskās zvejas tiesību nomas slēgtā izsole pašpatēriņa zvejai un juridiskām personām.

Sociālais dienests atgādina, ka atbalsta komplektu preču izdale trūcīgām un krīzes situācijā nonākušām ģimenēm un personām turpinās. Tāpat no novembra ir iespēja saņemt siltu zupu trīs Salaspils novada vietās, tostarp Saulkalnē.

Kādi darbi ir noslēgušies un kādi tuvojas noslēgumam, uzziniet 3.lpp.

Policija risina konfliktus, izglīto bērnus, dodas palīgā cietušajiem un veic citus darbus. Par to Policijas ziņās.

Salaspils 1. vidusskolas skolēni uzvarējuši konkursā “Mans biznesa plāns Latvijas pilij vai muižai”, par ko saņēmuši balvu- klases vakaru Rūmenes muižā. Tāpat skolēni, gatavojoties Latvijas simtgadei, ir izveidojuši komandu “Latvijai 100”, kura veiksmīgi noorganizēja erudīcijas konkursu mūsu iestādēm. Par tā gaitu vairāk stāsta Niks Stafeckis.

Ļoti aktīvi ir arī mūsu pirmsskolas vecuma bērni. “Ritenītī” ar kopīgu vingrošanu noticis pasākums “Ripo droši”, savukārt “Saimes” bērni devušies uz Sauleskalnu, kur pavadījuši atraktīvu un izzinošu dienu.

Jau atkal klāt ir “Fitnesa deserts”!

Latvijas 100. dzimšanas diena vairs nav aiz kalniem, tāpēc iepazīstinām salaspiliešus ar pasākumu klāstu, kas notiks pie mums. “Goda salaspilieša” apbalvošana, svētku koncerts, latviešu kino un citi pasākumi- tas viss novembrī.

"SALASPILS VĒSTIS" LASIET ŠEIT