Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Piesakies pārgājienam “Dzīvesgarša Doles salā”!

Kad Līgo svētki būs godam nosvinēti, mēs, Tūrisma informācijas centrs, aicinām piedalīties pārgājienā pa Doles salu gides Initas Sproģes vadībā. Pārgājiena laikā apzināsim tradīcijas un uzzināsim, kā dzīvojuši vietējie turīgie dolēnieši pirms Rīgas HES būvniecības.

Pulcēsimies stāvlaukumā pie Daugavas muzeja un dosimies ceļā plkst. 10.00. Maršruta garums plānots apmēram 6 km. Pēc ceļa atpūtīsimies muzeja teritorijas piknika vietā apmēram plkst. 15.00.

Ģērbsimies atbilstoši aktivitātei un laikapstākļiem!

Dalība pasākumā – bezmaksas. Pieteikšanās pa e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  līdz 25. jūnijam!

Tiem, kuriem nav sava personīgā transportlīdzekļa, informējam, ka līdz Daugavas muzejam iespējams aizbraukt ar autobusu, kas kursē plkst. 9.45 no pieturas “Salaspils skola” (pie k/n “Enerģētiķis).

Atpakaļ uz Salaspili iespējams nokļūt no Daugavas muzeja autobusa pieturas plkst.15.00

 

Uz tikšanos 29. jūnijā!

Laura Siliņa, TIC klientu konsultante

Ieva Tumana, tūrisma organizatore

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis