Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pieminēsim totalitāro režīmu upurus!

ielugums 2019

8. maijā Salaspils Memoriālā notiks nacisma sagrāvei un Otrā pasaules kara upuriem veltīts piemiņas brīdis. Tajā piedalīsies Salaspils novada pašvaldības vadība un deputāti, ar savu klātbūtni pasākumu pagodinās Latvijas Republikas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs un ministriju pārstāvji, nacionālo minoritāšu biedrību pārstāvji un skolu jaunatne.
Pēc piemiņas ceremonijas pasākuma dalībniekiem būs iespēja gida pavadībā aplūkot pirms gada atklāto ekspozīciju Memoriāla galerijā.
Piemiņas brīdī piedalīsies LR Zemessardzes orķestris un Godasardzes rotas kareivji.
Pēc piemiņas brīža memoriālā Salaspils novada domes vadības pārstāvji noliks ziedus arī pie pieminekļa bojāgājušajiem padomju karavīriem Salaspilī un brāļu kapos Rogās, Lazdu ielā un Vecajos kapos. Ziedi tiks nolikti arī vācu karagūstekņu apbedījuma vietā Memoriāla teritorijā.

Mikroautobuss uz Salaspils memoriālu aties plkst. 11.30 no pieturas pie "Narvesen" kioska Skolas ielā 2A.

P.s. Šogad portāla "Delfi" ziņotāji ir pamanījuši, ka kompleksa skulptūrai "Zvērests" uz pleca putns ir ierīkojis ligzdu. Šajā īpašajā vietā tā varētu būt arī kā vēstījums, ka dzīvība tomēr uzvar. Salaspils novada pašvaldība perēšanas un mazuļu augšanas laikā šo ligzdu nekādā gadījumā nepostīs. Tikai tad, kad putnēni būs izlidojuši, ligzda tiks nocelta un skulptūra sakopta. http://foto.delfi.lv/album/232558/?page=1

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis