Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pie stūres sēžas reibumā, bez tehniskās apskates un derīgas vadītāja apliecības

policija200x150

28. maijā plkst. 22.42 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka uz Rīgas HES aizsargdambja ceļa malā guļ vīrietis, kuram blakus atrodas suns. Vīrieti pamodināt nebija iespējams. Uz notikuma vietu izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kuri konstatēja, ka hospitalizācijas nav nepieciešama. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzības stāvokli, viņš tika nogādāts nakts patversmē “Gaiziņš”, savukārt par suni  ziņots dzīvnieku patversmei “Mežavairogi”.

30. maijā plkst. 17.04 pie Līvzemes ielas pašvaldības policijas darbinieki pamanīja stāvošu automašīnu Mercedes bez priekšējās Valsts reģistrācijas numurzīmes. Konstatēts, ka aizmugurēja numura zīme nesakrīt ar tehniskās apskates uzlīmē  norādīto automašīnas reģistrācijas numuru.  Ziņots Valsts policijai.

30.maijā plkst. 18.56 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par ielaušanos kādā dzīvoklī. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka dzīvokļa durvis patiešām ir uzlauztas. Kāpņutelpā policisti sastapa personas, kuras paskaidroja, ka minētajā dzīvoklī dzīvojot, to esot nopirkuši, bet iepriekšējie saimnieki negribot dzīvokli atstāt. Par konstatēto informēta Valsts policija. Līdz Valsts policijas ierašanās brīdim notikuma vietā ieradās vēl divas personas un paskaidroja, ka atbraukuši palīdzēt paziņām dzīvokli atbrīvot. Noskaidrojot personības, izrādījās, ka viena atrodas Valsts policijas meklēšanā.

31.maijā plkst.16.10 policijas darbinieki Gaismas un Līvzemes ielas krustojumā pamanīja automašīnu ar Lietuvas valsts reģistrācijas numurzīmēm un Latvijas tehniskās apskates uzlīmi logā. Mašīnā atradās bērns, kurš paskaidroja, ka automašīna ir sabojājusies un tēvs aizgājis pēc palīdzības. Par notikušo ziņots Valsts policijai. Notikuma vietā ieradās bērna tēvs, kurš policijas darbiniekiem paskaidroja, ka automašīna uz Salaspili atvesta, lai tai veiktu remontdarbus. Notikuma vietā ieradās un to pārņēma Valsts policijas Ceļu policija.

5.jūnijā plkst. 00.48 policijas darbinieki pamanīja automašīnu, kura tumšajā laikā brauca bez iedegtām apgaismes ierīcēm. Izradījās, ka šim transportlīdzeklim ir aizliegts piedalīties ceļu satiksmē, jo nav izieta tehniskā apskate un veikta apdrošināšana. Par notikušo ziņots Ceļu policijai.

7.jūnijā plkst. 01.50 pašvaldības policijas darbinieki pārbaudei apturēja automašīnu. Veicot automašīnas vadītāja datu pārbaudi, tika konstatēts, ka viņam ir nederīga vadītāja apliecība. Uz notikuma vietu izsaukta Ceļu policija.

8.jūnijā plkst. 07.06 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka dzelzceļa stacijas “Dole” rajonā braukā automašīna, kuras vadītājs, iespējams, ir alkohola reibumā. Minētā automašīna apturēta pārbaudei pie Enerģētiķu ielas 23, kuras laikā konstatēts, ka vīrietis tiešām sēdies pie stūres alkohola reibumā.

8. jūnijā plkst. 17.30 pēc palīdzības pie pašvaldības policijas vērsās vecāki, kuru bērns bija ap vieniem dienā izgājis pabraukāt ar velosipēdu, bet mājās vēl nebija pārradies un nebija atrodams. Policijas darbinieki veica meklēšanas pasākumus. Izrādījās, ka zēns bija ciemojies pie drauga, par ko nebija ziņojis vecākiem.

8. jūnijā plkst. 19.45 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka kāda Enerģētiķu ielas daudzīvokļu nama kāpņu telpā guļ sieviete. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki konstatēja, ka sievietei ir pārsista galva. Lai viņu neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu izsaukti mediķi, kuri sievieti hospitalizēja.

9.jūnijā plkst. 03.30 policijas darbinieki pārbaudei apturēja transportlīdzekli, kuram, kā izrādījās, nav veikta obligātā civiltiesiskā apdrošināšana, kā arī vadītājs bija redzamā reibuma stāvoklī, kaut arī alkohola smaka no viņa izelpas nebija jūtama, līdz ar to radās aizdomas, ka vadītājs atrodas narkotisko vielu reibumā. Uz notikuma vietu izsaukta Ceļu policija.

9. jūnijā plkst. 08.45 policijas darbinieki pamanīja četrus vīriešus, kuri, iespējams, lietoja alkoholu sabiedriskā vietā.  Veicot personu pārbaudi, konstatēts, ka viens no viņiem atrodas Valsts policijas meklēšanā.

9. jūnijā plkst. 18.29 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Mežmalas ielas nepabeigtās jaunceltnes teritorijā atrodas vairāki nepilngadīgie un lieto alkoholu. Notikuma vietā atradās astoņi nepilngadīgie, kuriem tika veikts alkohola tests. Izrādījās, ka alkohola reibumā ir viena meitene, kura nogādāta Valsts policijā. Ar pārējiem jauniešiem veiktas pārrunas.

9. jūnijā plkst. 23.42 pašvaldības policijas videocentra darbinieks pamanīja  puisi,  kurš apzīmēja sabiedriskā transporta pieturvietas nojumi un dzelzceļa stacijas "Salaspils" apgaismes un informācijas stabus.  Turklāt izradījās, ka viņam nav pat 16 gadi, tādējādi vienam atrasties publiskā vietā nakts laikā nav atļauts. Viņš nogādāts Valsts policijā.

10.jūnijā plkst. 16.44 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Salaspils dzelzceļa stacijā tiks apturēts vilciens, jo tajā atradās neadekvāta persona. Pašvaldības policija vīrieti aizturēja. Aptaujājot pasažierus, noskaidrots, ka vīrietis bija sekojis un uzmācies nepilngadīgām meitenēm.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis