Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sakopsim novadu Lielajā Talkā!

3 talka_logo

Ik gadu pavasaris nāk ar sakopšanas darbiem. Arī šis gads nav izņēmums, jo 25. aprīlī visā Latvijā apvienosies darba kolektīvi, kaimiņi, radi, draugi, skolēni, lai sakoptu vidi sev apkārt Lielās Talkas ietvaros.  Arī šogad pašvaldība aicina ikvienu salaspilieti "pielikt savu roku", ne tikai savācot atkritumus, bet arī veicot labiekārtošanas darbus, apzaļumošanas darbus un jebkurus citus darbus, kas padara mūsu vidi sakoptāku, skaistāku un cilvēkiem draudzīgāku. Gadu no gada salaspilieši ir pierādījuši, ka ir aktīvi talcinieki, sakopjot gan savus pagalmus, mežus, ceļmaļas, atpūtas vietas.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šogad interneta vietnē www.talkas.lv pašvaldības, izglītības iestādes, uzņēmumi, organizācijas, kā arī brīvprātīgie entuziasti var oficiāli pieteikt organizētās talkas vietas. Izvēlies sev tuvāko reģistrēto talkas punktu un 25.aprīlī pievienojies kādai no šīm organizētajām talkas vietām! Pie talkas koordinatora Ojāra Kramiņa (tālr. 29294891) varēsiet saņemt bezmaksas atkritumu maisus, kā arī norādi, kur jāatstāj piepildītie maisi. Ja ir kādi jautājumi, tad ar tiem vērsieties pie talkas koordinatora, zvanot pa iepriekš minēto tālruņa numuru!

Tā kā 2015. gads ir arī Aspazijas un Raiņa jubilejas gads, Lielā Talka par savu saukli šogad ir izvēlējusies Raiņa atziņu „Pastāvēs, kas pārvērtīsies” ar savu dziļo domu, ka tikai mainoties mums pašiem, mūsu domāšanai un rīcībai, mēs varam izmainīt arī visu Latvijas sabiedrību, saglabājot skaisto Latvijas dabu, cilvēces vērtības un savu veselību.

Lielā Talka noslēgsies 2018.gadā, kad Latvijas valsts 100 gadu jubilejā mēs ar lepnumu varēsim pasludināt Latviju par tīrāko valsti pasaulē. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis