Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pašvaldības policijai aprīlis nemaz nav joku mēnesis

policija200x150

3. aprīlis.

Plkst. 17.50 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Nometņu ielā 11 nepabeigtās jaunbūves teritorijā uzturas bērni. Notikuma vietā atradās deviņi bērni, turklāt viens no viņiem bija savainojis rokas. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība (NMP). Mediķi apstrādāja brūci un informēja, ka ir sazinājušies ar bērna vecākiem un gaidīs viņus. Ar bērniem tika veiktas pārrunas, izteikti aizrādījumi.

4. aprīlis.

Plkst. 20.54 policija saņēma informāciju, ka Lazdu ielā 2 daudzdzīvokļu mājas pagalmā atrodas vīrietis, kurš skaļi bļaustās, un, iespējams, rokās tur kādu bīstamu priekšmetu. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki pamanīja vīrieti, kurš sēdēja zemē pie daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpas. Vīrietim uz sejas bija sasitumi. Uz notikuma vietu tika izsaukta NMP brigāde. Pārbaudot vīrieti, mediķi noskaidroja, ka viņš ir iereibis, bet hospitalizācija nav nepieciešama. Notikuma vietā ieradās vīrieša dzīvesbiedre un nogādāja viņu mājās.

5. aprīlis.

Plkst. 14.50 Pašvaldības policijas darbinieki Gaismas ielā 55 pamanīja transportlīdzekli “Mercedes Benz”, kura vadītājs, veicot pagrieziena manevru, neieslēdza virziena rādītāju. Automašīnas pārbaudes laikā tika konstatēts, ka automašīna nedrīkst piedalīties ceļu satiksmē, bet vadītājam nav vadītāja apliecības. Par to viņš nodots Ceļu policijas rīcībā.

6. aprīlis.

Plkst. 11.31 tika saņemta informācija, ka Miera ielā 16/7 pa daudzdzīvokļu nama dzīvokļa logu tiek mestas ārā dažādas mantas, bet vīrietis, kurš atrodas dzīvoklī, skaļi bļaustās un uz aizrādījumiem nereaģē. Notikuma vietā policijas darbinieki konstatēja, ka ir izmestas mēbeles, televizors un citas mantas. Informācijas sniedzējs paskaidroja, ka dzīvoklī vīrieši uzvedas ļoti skaļi, ignorē vispārpieņemtās uzvedības normas, traucē apkārtējo iedzīvotāju mieru un pa logu met mēbeles, kā rezultātā var ciest citas personas. Dzīvoklī esošais vīrietis paskaidroja, ka izmetis pa logu vecās mēbeles, lai nevajadzētu tās nest pa trepēm. Par to gan viņam iestājās administratīvā atbildība.

Plkst. 22.30 pie Rīgas ielas 1 bija izraisījies konflikts starp divām sievietēm - viena otrai plēšot matus. Policisti pie automašīnu mazgātavas “Puto” patiešām sastapa divas iereibušas sievietes, kuras paskaidroja, ka esot draudzenes un ir sastrīdējušās. Tā kā viņām pretenziju vienai pret otru nebija, tad policisti ar abām kauslēm tikai veica pārrunas.

7. aprīlis.

Plkst. 19.40 pie Enerģētiķu ielas 9 vīrietis alkohola reibumā uzmācās jauniešiem. Enerģētiķu ielas 5 daudzdzīvokļu mājas pagalmā policisti pamanīja iereibušu vīrieti, kurš uzvedās neadekvāti un izrādīja agresivitāti. Uz notikuma vietu izsauktie NMP mediķi pieņēma lēmumu vīrieti hospitalizēt un vest uz psihiatrisko slimnīcu.

8. aprīlis.

Plkst. 05.10 policijas darbinieki Tilderu ielā 3 pamanīja personu, kas diennakts tumšajā laikā pārvietojās pa neapgaismotu ceļu bez atstarojošās vestes vai cita atstarojoša elementa drēbēs. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vīrietis ir policijas meklēšanā, tāpēc viņš tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

9. aprīlis.

Plkst. 08.32 tika saņemta informācija, ka pie Rīgas ielas 2 noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā policijas darbinieki noskaidroja, ka automašīnas “Audi” vadītājs ietriecies stāvošā automašīnā “Dacia”. Cilvēki un manta negadījumā nebija cietuši. Uz notikuma vietu tika izsaukta Ceļu policija.

Plkst. 12.14 Pašvaldības policijas darbinieki pārbaudei apturēja automobili “Mercedes Benz”, kurš izbrauca no mazdārziņu teritorijas. Automašīnas pārbaudes laikā tās kravas nodalījumā tika atrasts metāls, par ko ziņots Valsts policijai.

Plkst. 17.59 pie Malienas ielas 2 tika apturēts jaunietis ar mopēdu. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka mopēdam nav OCTA Policisti jaunietim norādīja, ka satiksmē viņš piedalīties nedrīkst. Pēc pārbaudes jaunietis mopēdu aizstūma savas dzīvesvietas virzienā.

13. aprīlis

Plkst. 00.33 Pašvaldības policijas videocentra darbinieks pilsētas videonovērošanas kamerās pamanīja jauniešu grupu, kuri smēķēja skeitparka teritorijā. Policisti ieradās notikuma vietā aizturēja un nogādāja Salaspils novada pašvaldības policijā piecus nepilngadīgus jauniešus alkohola reibumā. Uz policijas iecirkni tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība. Pēc jauniešu apskates mediķi konstatēja, ka viņiem hospitalizācija nav nepieciešama. Viens no jauniešiem gan atkārtoti sūdzējās par sliktu pašsajūtu. Pēc atkārtotas apskates mediķi jaunieti hospitalizēja. Par notikušo policijā uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietas.

Plkst. 18.30 policijas darbinieki Lauku ielā pamanīja jaunieti, kurš, iespējams, bija iereibis, jo ejot grīļojās un traucēja transportlīdzekļu kustībai. Viņš policijas aicinājumam apstāties nepakļāvās un metās bēgt. Jaunietis tika aizturēts pie Skolas ielas 4E. Jaunieti apskatīja NMP mediķi, jo viņš bēgot bija savainojis rokas ar dzeloņdrāti. Ņemot vērā, ka nepilngadīgais jaunietis bija apreibinājies ar narkotiskajām vielām, kā arī nepakļāvās policijas darbinieku likumīgām prasībām, viņš tika nogādāts Valsts policijā.

Plkst. 19.42 Pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Maskavas ielas 7. nama kāpņu telpā guļ iereibis vīrietis. Notikuma vietā policijas darbinieki konstatēja, ka persona patiešām ir alkohola reibumā un uzvedas neadekvāti. Uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība. Ņemot vērā, ka vīrietis draudēja ar suicīdu, mediķi pieņēma lēmumu personu hospitalizēt.

14. aprīlis.

Plkst. 20.05 policijas darbinieki pie dzelzceļa stacijas “Salaspils” pamanīja ceļu satiksmes negadījumu, kurā iesaistītas automašīnas “Opel” un “Toyota”. Ceļu satiksmes negadījumā cietušo personu nebija. Informācija par ceļu satiksmes negadījumu tika nodota Ceļu policijai.

15. aprīlis.

Plkst. 16.25 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Skolas ielas 9 uzturas divi vīrieši narkotisko vielu reibumā. Notikuma vietā atradās divi vīrieši acīmredzamā reibuma stāvoklī, jo viņu runas stils bija palēnināts un acu zīlītes -sašaurinātas. Tā kā abi vīrieši jau agrāk bija nonākuši policijas redzeslokā par narkotisko vielu lietošanu, radās pamatotas aizdomas, ka vīrieši atkal ir narkotisko vielu reibumā. Abi tika aizturēti un nogādāti Valsts policijā. Pārbaudot personīgās mantas, pie viena no vīriešiem tika atrasts ierocim līdzīgs priekšmets, liela izmēra nazis, 9 šļirces, divi iepakojumi ar gaiši pelēkas krāsas nezināmas izcelsmes pulveri. Pie otra vīrieša atradās tabletes un divas patronu čaulas.

16. aprīlis.

Plkst. 22.35 tika saņemta informācija, ka Enerģētiķu ielā 2 iereibis vīrietis traucē satiksmi. Pašvaldības policisti konstatēja, ka satiksmes traucējs stāv uz ceļa ieskrējiena joslas un ir acīmredzamā narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Uz aizdomu pamata par neatļautu vielu lietošanu vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā.

18. aprīlis.

Plkst. 20.50 Pašvaldības policisti ieradās satiksmes negadījuma vietā uz ceļa C-9, kur automašīna “Volvo” bija iebraukusi kokā, bet tās šoferis un pasažieri – iereibuši, cenšas no automašīnas noņemt valsts reģistrācijas numura zīmi un atstāt notikuma vietu. Pašvaldības policija personas aizturēja, ziņoja par notikušo Ceļu policijai un NMP. Vienu ceļu satiksmes negadījumā cietušo mediķi hospitalizēja.

19. aprīlis.

Plkst. 20.10 Maskavas un Skolas ielu krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums - automašīna “Škoda” notrieca gājēju. Ceļu satiksmes negadījuma vietā jau strādāja NMP mediķi un sniedza palīdzību cietušajam. Par notikumu tika ziņots Ceļu policijai.

20. aprīlis.

Plkst. 02.40 Pašvaldības policijas darbinieki pārbaudei pretī Rīgas ielai 30 apturēja transportlīdzekli “Škoda”. Pārbaudes rezultātā tika konstatēts, ka tās vadītājam ir nederīga medicīnas izziņa un līdz ar to uz laiku nederīga vadītāja apliecība. Uz notikuma vietu tika izsaukta Ceļu policija.

Plkst. 15.02 policijas darbinieki pie Zviedru ielas 1F pamanīja, ka aizdedzies automobilis. Notikuma vietā atradās arī tā īpašnieks. Tika izsaukts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests. Līdz VUGD ierašanās brīdim Pašvaldības policisti apsargāja notikuma vietu un ierobežoja satiksmi, kā arī palīdzēja dzēst aizdegušos spēkratu. Notikumā cietušo nav.

21. aprīlis.

Plkst. 00.41 Pašvaldības policijas videocentra darbinieks pilsētas videonovērošanas kamerā stāvvietā Rudzu ielā 2 pamanīja trīs personas, kas staigā gar transportlīdzekļiem un spīdina tajos ar lukturīšiem. Notikuma vietā pamanītās trīs personas stāvēja pie transportlīdzekļa “Honda” paskaidroja, ka nesen ar šo auto ir atbraukuši un grasās doties uz savām dzīvesvietām. Pārbaudes laikā nekādi pārkāpumi netika konstatēti.

Plkst. 22.59 videonovērošanas kamerās Lauku ielas 8 bērnu rotaļu laukumā pamanītas personas, kuru darbības liecināja par paštaisītas cigaretes izgatavošanu, ko pēc tam viens no vīriešiem aizsmēķēja. Ierodoties notikuma vietā, policisti vīriešiem izskaidroja, ka smēķēšana bērnu atpūtas un rotaļu laukumā ir aizliegta. Sarunas laikā no vīriešiem bija jūtama alkoholam līdzīga smarža, bet stieptais runasveids, brīžiem palēninātas un nekoordinētas kustības, sašaurinātas acu zīlītes liecināja par to, ka viņi, iespējams, atrodas arī narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Turklāt no viena vīrieša somas bija jūtama specifiska, marihuānai līdzīga smarža. Abas personas tika aizturētas un nogādātas Valsts policijā uz aizdomu pamata par atrašanos narkotisko vielu ietekmē.

22. aprīlis.

Plkst. 13.00 policijas darbinieki apsekoja nepabeigtās ēkas teritoriju Mežmalas ielā 11. Apsekošanas brīdī teritorijā atradās vairākas nepilngadīgas personas. Bērniem tika izskaidrots, ka šādā ēkā uzturēties bīstami, pēc tam bērni devās prom.

Plkst. 14.45 tika saņemta informācija, ka Enerģētiķu ielā 23 daudzdzīvokļu nama dzīvoklī notikusi gāzes noplūde. Uz notikuma vietu izbrauca pašvaldības policija, Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Gāzes dienesta un Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki. Dzīvokļa īpašniece paskaidroja, ka uzlikusi vārīties ūdeni un aizmigusi. Pašvaldības policijas darbinieki notikuma vietā nodrošināja sabiedrisko kārtību.

23. aprīlis.

Plkst. 02.13 Pašvaldības policijas darbinieki pie Rīgas ielas 24 pamanīja nedroši vadītu automašīnu “Dodge”. Uz aizdomu pamata, ka vadītājs varētu būt iereibis, automašīna tika apturēta pārbaudei un noskaidrots, ka vadītājs alkoholiskus dzērienus lietojis nebija, taču viņa vadītāja apliecība nebija derīga. Uz notikuma vietu izsaukta Ceļu policiju.

24. aprīlis.

Plkst. 19.01 Pašvaldības policijas darbinieki pie Rīgas iela 89 apturēja pārbaudei transportlīdzekli “Mercedes” un konstatēja, ka automašīnas vadītājam ir nederīga vadītāja apliecība. Par notikumu ziņots Ceļu policijai.

25. aprīlis.

Plkst. 19.48 policija saņēma informāciju, ka no Enerģētiķu ielas 4 pagalma bērnu rotaļu laukuma pazudusi 3 gadus veca meitenīte. Bērns pazudis brīdī, kad māte bija novērsusies. Pašvaldības policijas darbinieki uzsāka bērna meklēšanu. Plkst. 20.03 tika saņemta informācija, ka bērns ir atrasts.

Pol2019-04-25 23.59.46

Plkst. 22.22 policijas darbinieki pamanīja, ka Budeskalnu ielas rajonā deg dzīvojamā māja. Par notikumu tika paziņots Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, kur informēja, ka dienesta darbinieki ir jau izbraukuši. Notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg dzīvojamās mājas otrais stāvs. Par ugunsgrēku paziņots Valsts policijai. Notikuma vietā ieradās VUGD un uzsāka dzēšanas pasākumus, bet Pašvaldības policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību. Ugunsgrēkā cilvēki nebija cietuši, bet viens no VUGD darbiniekiem pašvaldības policistus informēja, ka mājā, iespējams, tiek audzēta marihuānu. Tika izsaukta Valsts policija, kuras darbinieki pārņēma notikuma vietu.

26. aprīlis.

Plkst. 06.48 tika saņemta informācija, pa pie daudzdzīvokļu mājas Meža ielā 9, automašīnā ar izsistiem sliktiem guļ vismaz divas personas. Notikuma vietā tika konstatēts, ka automašīnā “Peugeot” atrodas trīs cilvēki, kuri paskaidroja, ka automašīnā iekļuvuši, izsitot stiklu. Personas nevarēja paskaidrot, kuram pieder minētā automašīna. Uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija.

27. aprīlis.

Plkst. 00.49 Pašvaldības policijas video centra darbinieks Salaspils Memoriāla automašīnu stāvvietā pamanīja automašīna VW, kuras vadītājs izskatījās iereibis. Automašīna uzsāka kustību virzienā uz dzelzceļa pārbrauktuvi “Dārziņi” un tika apturēta pārbaudei uz ceļa no Dārziņu dzelzceļa pārbrauktuves uz Mežezeriem.  Noskaidrots, ka automašīnas vadītājs ir alkohola reibumā, turklāt automašīnu vada bez vadītāja apliecības. Uz notikuma vietu izsaukta Ceļu policija.

28. aprīlis.

Plkst. 02.46 Pašvaldības policijas darbinieki pie Zviedru ielas 3 pārbaudei apturēja transportlīdzekli “Ford” un noskaidroja, ka tā vadītājs alkoholu nav lietojis. Automašīnas vadītājs uzrādīja Lielbritānijas vadītāja apliecību. Policijas darbinieki konstatēja, ka automašīnas vadītājam Latvijas valsts vadītāja apliecība 2013. gadā sakarā ar transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā ir atņemta. Līdz ar to transportlīdzekļa Ford vadītājam nebija tiesību vadīt transportlīdzekli. Par notikumu ziņots Ceļu policijai.

Plkst. 07.44 tika saņemta informācija, ka pretī restorānam “Hesburger” kāda sieviete nogūlusies uz ceļa braucamās daļas. Notikuma vietā jau bija ieradusies Neatliekamā medicīniskā palīdzība. Mediķi paskaidroja ka sieviete ir alkohola reibumā un hospitalizācija nav nepieciešama. Personas pārbaudes laikā tika konstatēts, ka sieviete ir izsludināta meklēšanā, par ko ziņots Valsts policijai. Sieviete tika aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

Pol2019-04-28 18.38.55

Plkst. 18.18 Ceļu policijai bija nepieciešama palīdzība ceļu satiksmes pārkāpuma vietā. Ceļu policijas darbinieki bija aizturējuši vadītāju, kurš transportlīdzekli vadīja iereibis. Ceļu policijas darbinieki paskaidroja, ka vīrietis, alkohola reibumā vadot transportlīdzekli ir sabojājis privātīpašuma žogu un iebraucis mājas sienā, kā arī sabojājis ceļa zīmi “Gājēju pāreja”. Ceļu policijas darbinieki lūdza apsargāt notikuma vietu, kamēr nogādāja automašīnas vadītāju uz ekspertīzi. Pašvaldības policisti apsargāja notikuma vietu, līdz ieradās cita Ceļu policijas ekipāža.

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis