Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pašvaldības policija, iespējams, glābj kādam arī dzīvību

policija200x150

12. novembrī plkst. 22.50 Pašvaldības policijas patruļa pamanīja automašīnu, kas brauca ar izslēgtām tuvajām gaismām. Automašīna tika apturēta pārbaudei, Tās laikā citi pārkāpumi netika konstatēti, vadītājam izteikta mutvārdu aizrādīts par braukšanu bez ieslēgtām gaismām.

13. novembrī plkst. 6.00 tika saņemta informācija, ka pie uzņēmuma “Ezerkauliņi” sētas novietota stāvēšanai automašīna, kas traucē citu transportlīdzekļu kustībai, un tās vadītājs, iespējams, ir iereibis. Notikuma vietā pašvaldības policijas darbinieki pārbaudīja minēto automašīnu un noskaidroja, ka vadītājs tiešām ir iereibis. Aizturētais nodots Ceļu policijai.

16. novembrī plkst. 6.40 Pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Griezes ielas daudzdzīvokļu nama kādam dzīvoklim ir pusatvērtas durvis, bet koridorā gaisma nedeg. Notikuma vietā apstiprinājās, ka dzīvokļa durvis ir pusatvērtas un no iekšpuses durvju slēdzenē atrodas atslēgas. Pēc klauvējiena pie dzīvokļa durvīm pienāca persona, kura paskaidroja, ka sieva gājusi ar suni pastaigāt un nav kārtīgi aiztaisījusi durvis.

Plkst. 15.29 tika saņemta informācija, ka dzelzceļa stacijā “Salaspils” uz perona bez uzraudzības uzturas divus gadus vecs puika un četrus gadus veca meitene. Ierodoties notikuma vietā, pašvaldības policijas darbiniekus sagaidīja izsaucēja un bērnu radinieks, kurš paskaidroja, ka mamma no vilciena iznesa bērnus, tad devās pēc ratiem uz vilcienu, pēc iekāpšanas vilcienam aizvēra durvis un tas uzsāka braukšanu, bet bērni palika ārā. Pēc neilga brīža ieradās bērnu  māte, kurai tika nodoti bērni.

Plkst. 15.48 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Saulkalnē kāda automašīna braukā pa zālāju un gājēju ietvēm, un, iespējams, tās vadītājs ir iereibis. Pašvaldības policijas darbinieki aprakstam līdzīgu automašīnu apturēja pārbaudei Daugavmalas ielā. Pārbaude apstiprināja, ka vadītājs ir alkohola reibumā. Aizturētais nodots Ceļu policijai.

22. novembrī plkst. 8.24 Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie dzīvojamās mājas Rīgas ielā zālē guļ kāds vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, sniegtā informācija apstiprinājās. Vīrietis sūdzējās par sāpēm sirds rajonā. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) brigāde, kas vīrieti hospitalizēja.

24. novembrī plkst. 10.10 policija saņēma informāciju, ka Skolas ielā 4B kādam vīrietim, iespējams, nepieciešama mediķu palīdzība. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki sastapa vīrieti, kurš paskaidroja, ka izjūt sāpēs sirds rajonā. Uz notikuma vietu tika izsaukta NMP brigāde, kas vīrieti hospitalizēja.

Plkst. 23.28 policijas ekipāža Maskavas ielā pamanīja transportlīdzekli, kas brauca pa gājēju ietvi. Apturot automašīnu, policijas darbinieki konstatēja, ka vadītājam nav vadītāja apliecības, bet toties ir 3,0 promiļu alkohola reibums. Aizturētais nodots Ceļu policijai.

25. novembrī plkst. 11.03 patrulēšanas laikā policijas darbinieki Miera ielā pamanīja transportlīdzekli ar bojātu virsbūvi. Aiz transportlīdzekļa bija redzams nolauzts apgaismes stabs, kurš atradās uz gājēju ietves. Transportlīdzeklis dēļ bojājumiem vairs nevarēja turpināt ceļu. Noskaidrojās, ka stabu notrieca transportlīdzekļa vadītāja, kura bija acīmredzamā alkohola reibuma stāvoklī. Uz notikuma vietu tika izsaukta NMP brigāde, kuras mediķi, apsekojot personu, konstatēja, ka hospitalizācija nav nepieciešama.  Aizturētā persona nodota Ceļu policijai.

28. novembrī plkst.13.33 tika saņemta informācija, ka kādā Enerģētiķu ielas daudzdzīvokļu ēkas kāpņu telpā guļ vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, informācija apstiprinājās - kāpņu telpā sēdēja vīrietis, kurš neorientējās laikā un telpā un nespēja atbildēt uz policijas darbinieku uzdotajiem jautājumiem. Lai peronu neatstātu bezatlīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu tika izsaukta NMP brigāde, kas vīrieti hospitalizēja.

1. decembrī plkst. 3.44 tika pamanīta automašīna, kura, nepārliecinoši veicot manevru, nogriezās šķērsielā un strauji palielināja ātrumu. Pašvaldības policijas darbinieki nolēma transportlīdzekli apturēt un pārliecināties, vai vadītājs neatrodas alkohola reibumā. Apturētā auto vadītājs izturējās ļoti nervozi, viņa izelpā bija jūtama alkoholam raksturīga smarža. Aizturētais nodots Ceļu policijai.

2. decembrī Salaspils pašvaldības policija nodrošināja sabiedrisko kārtību publiskā pasākuma "Salaspils pilsētas egļu iedegšana" laikā.

3. decembrī plkst. 18.08 tika saņemta informācija, ka kāds taksometra vadītājs, būdams reibuma stāvoklī, izraisīja ceļu satiksmes negadījumu un no notikuma vietas aizbraucis. Notikuma vietā satiktais cietušās automašīnas īpašnieks norādīja uz kādu vīrieti un paskaidroja, ka tas, būdams reibuma stāvoklī, vadīja taksometru, izraisīja ceļu satiksmes negadījumu un no notikuma vietas aizbrauca. Pašvaldības policijas darbinieki notikuma vietā nodrošināja sabiedrisko kārtību līdz Ceļu policijas ierašanās brīdim.

7. decembrī plkst. 18.01 policijā tika saņemta informācija, ka uz Rīgas-Daugavpils  šosejas iepretim Maskavas 1 ziņotājs ar savu automašīnu ir apturējis citu automašīnu, kuras vadītājs atrodas alkohola reibumā, un izņēmis apturētajai automašīnai aizdedzes atslēgas. Pašvaldības policija nodrošināja sabiedrisko kārtību, līdz ieradās Valsts policijas darbinieki, kuri pārņēma notikumu.

8. decembrī plkst. 4.52 policijas darbinieki pārbaudei apturēja transportlīdzekli. Pārbaudot transportlīdzekļa vadītāju, tik noskaidrots, ka personai ir aizturētas vadīšanas tiesības, nav derīga medicīniskā izziņa, automašīna noņemta no uzskaites un tai nav ne tehniskās apskates, nedz arī OCTA. Aizturētais nodots Ceļu policijai. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis