Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Par vasaras aktualitātēm raksta jaunās "Salaspils Vēstis"

Vēl ir palicis mēnesis, līdz skolēni atkal sēdīsies savos skolas solos, lai gūtu jaunas zināšanas. Patiesi lepojamies, ka Salaspils skolēni vasaru izmanto lietderīgi- kāds atpūšas nometnēs, kāds strādā, kāds sevi pilnveido. Tomēr īpašs prieks ir par mūsu skolēnu Arti Vijupu, kurš nule kā atgriezies no Krievijas pilsētas Innopoles, kur izcīnījis 3. vietu Eiropas informātikas olimpiādē. Arī Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi vasaru pavada krāšņi- par to vairāk lasītājus informē skolas direktore Rūta Bugavičute.

Atgādinām, ka karstajā laikā ir jābūt īpaši piesardzīgiem un jāsaudzē sava veselība.

Līdz 24. augustam pašvaldība gaidīs jūsu pieteikumus kultūras projektu konkursam.

Iedzīvotāji bieži vaicā, kas notiek ar k/n “Enerģētiķis”? Izdevuma 2.lpp. ir publicēts pilns lēmums ar pamatojumu, kamdēļ ir nolemts būvdarbus pārtraukt.

13. augustā būs slēgta Dzimtsarakstu nodaļa. Šajā dienā aicinām pakalpojumus izmantot  tuvākajās nodaļās Rīgā, Stopiņos un Ikšķilē.

Savu viedokli par to, kādēļ Kasparam Gerhardam ir jāatvainojas un jāsamaksā 2046 eiro, pauž deputāts Vitālijs Berezņevs.

Kā var pieteikt kandidātus 13. Saeimas vēlēšanu komisijai, lasiet 3.lpp.

No oktobra stāsies spēkā jauns sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifs. Tāpat atgādinām, ka līdz 1. septembrim ir jāpārslēdz līgumi.

Ar kādiem likumpārkāpumiem policija saskarās jūlijā, lasiet 4.lpp.

“Sports mūsu pagalmā”  šoreiz bērnus un jauniešus pulcēja Salaspils skeitparkā, kur Rīgas skeitborda skolas treneru vadībā aizvadīta meistarklases.

Jau svētdien Doles salā atkal skanēs Kamermūzika. Par to sīkāk 6.lpp.

11. augusts Salaspilī būs notikumiem ļoti bagāta diena – botāniskajā dārzā notiks gadatirgus un līnijdejotāju festivāls, “Rīgavā” norisināsies simtgades prāta spēles, bet Rīgavas dārzā būs dūmburbuļdiskotēka bērniem pa dienu, vakarā- simtgades zaļumballe.

Darbu pēc neliela pārtraukuma ir atsācis Salaspils peldbaseins. Kam Daugavas ūdeņi nevilina, tie laipni gaidīti baseinā!

Jauna izstāde atklāta Daugavas muzejā- divas upes caur savu prizmu piedāvā māksliniece Lilita Līce.

Izdevumu lasiet ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis