Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Par savu zemi jācīnās īstajā laikā un visiem kopā

A3 paskums Kad ppoli zied-1"Mēs tiksimies martā, kad pūpoli zied" - šis aicinājums ir izteikts nākotnes formā. Tas iemieso cerību un pārliecību - vērtības, kas palīdzējušas izdzīvot mūsu novadniekiem laikā, kas nesa mūsu zemei smagus pārbaudījumus.

25.martā kultūras namā "Enerģētiķis" notika Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltītais pasākums, un kuru īpaši bija aicināti Salaspils politiski represēto nodaļas biedri.  Cilvēku bija daudz - ne vien paši reprsētie, bet arī viņu tuvinieki un vēl daudzi, kam nav vienaldzīgs mūsu tautas liktenis.

Uzrunājot klātesošos, domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars aicināja arī šodien, starptautisko notikumu ēnā, domāt par cenu, ko Latvijas valsts un tauta bija spiestas samaksāt, zaudējot savu valstiskumu – vienīgo garantu pret staļiniskiem vai fašistiskiem murgiem, patvērumu pret svešām ideoloģijām, kas balstītas uz Lielkrievijas vai Trešā reiha idejām. "Katrs no Jums, katrs aizvestais, katrs, kurš atgriezās, katrs no tiem, kuri palika svešumā - Jūs visi esat izcīnījuši savu karu. Darījuši to vientulībā, sīksti un pašaizliedzīgi. Tā ir mūsu tautas mācība – par savu valsti, par savu patvērumu jācīnās īstajā laikā un visiem kopā, plecu pie pleca," teica R.Čudars.

Uzrunu pasākuma dalībniekiem teica arī Salaspils politiski represēto nodaļas vadītāja Zoja Rimša, bet sirsnīgu noskaņu šajā novakarē palīdzēja radīt Vitas Baļčunaites un Andra Daņiļenko dziesmas.

Uzruna Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltītā pasākuma dalībniekiem

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis