Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Par likumpārkāpējiem ziņo pašvaldības policija

policija200x150

19. februārī plkst. 21.38 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Salaspils dzīvokļa fonda ēkas ceturtā stāva koplietošanas telpās kāds vīrietis skaļi uzvedas, traucējot apkārtējo cilvēku mieru. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki sastapa minēto vīrieti. Izrādījās, ka nemiera cēlājs ir nepilngadīgs un ir alkohola reibuma stāvoklī. Viņš tika nogādāts dzīvesvietā pie mātes, uzsākta administratīvā pārkāpuma lieta.

21. februārī plkst. 01.45 videonovērošanas kamerās tika pamanīts taksometrs, kurš brauca ar ieslēgtu plafonu un zaļo kontrollampiņu. Apturot transportlīdzekli, policijas darbinieki konstatēja, ka taksometra vadītajam nebija Salaspils novada domes izsniegta licence pārvadājumu veikšanai Salaspils teritorijā.  Lietas materiālu nodoti VID.

21. februārī plkst. 04.58 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka gar Rīga-Daugavpils šoseju pa sniegu brien kaila sieviete. Minēto sievieti policijas darbinieki pamanīja degvielas uzpildes stacijas autostāvvietā. Sieviete paskaidroja, ka ir pieņēmusi jaunu ticību, tādējādi viņa to apliecina. Persona nodota Neatliekamai medicīniskai palīdzībai.

21. februārī plkst. 13.26 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Nometņu ielas dīķa atrodas bērni. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki sastapa piecus bērnus. Bērniem tika izskaidrots, ka uz aizsalušā dīķa atrasties ir bīstami. Pēc pārrunu veikšanas viņi devās uz mājām.

21. februārī plkst. 17.24 pašvaldības policijas darbinieki Līvzemes ielā pie dzelzceļa pamanīja trīs vīriešus, kuri pārvietojās, streipuļodami pa ceļa braucamo daļu, traucēja satiksmi. Vīrieši bija acīmredzamā narkotisko vielu iespaidā. Pie viena tika atrasta gāzes pistole. Minētie vīrieši tika nogādāti Valsts policijā.

Policija2018-02-21 17_55_48

22. februārī plkst. 02.17 patrulējot policisti pamanīja, ka Miera iela daudzīvokļu nama pagalmā deg trīs automašīnas. Par notikumu tika ziņots Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, kā arī Valsts policijai. Personas nav cietušas.

22. februārī plkst. 14.32 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Meža ielas garāžām mikroautobusā tiek iekrauti 15 - 20 velosipēdi. Ierodoties notikuma vietā, sniegtā informācija apstiprinājās. Personas nevarēja uzrādīt velosipēdu dokumentus. Notikumā vietā ieradās un to pārņēma Valsts policijas darbinieki.

22. februārī plkst. 22.47 policijā tika saņemta informācija, ka Enerģētiķu ielas nama kāpņu telpā uzturas divi vīrieši narkotisko vielu iespaidā. Norādītajā kāpņu telpā sastapti abi minētie vīrieši, kuru uzvedība un izskats liecināja, ka personas ir lietojušas narkotiskās vai psihotropās vielas. Personas tika aizturētas. Viena persona nepakļāvās policijas darbinieka likumīgai prasībai palikt uz vietas un mēģināja notikuma vietu pamest, kā rezultātā pret viņu tika pielietots fizisks spēks, speciāls cīņas paņēmiens un roku dzelži. Abas aizturētās personas tika nogādātas Valsts policijā.

23. februārī plkst. 10.43 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Skolas ielā pamanīja vīrieti, kurš, ieraugot policijas darbiniekus, strauji mainīja kustības virzienu un kaut ko paslēpa virsjakā. Veicot personas pārbaudi, pie viņa atrada divas pudeles ar caurspīdīgu šķidrumu, kuram piemita alkoholam raksturīga smaka, uz pudelēm nebija Latvijas Republikas akcīzes marķējuma. Minētā persona aizturēta un nogādāta Valsts policijas iecirknī.

23. februārī plkst. 11.45 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Salaspils 2. vidusskolas telpās atrodas vīrietis, kurš paskaidroja, ka ar diviem skolas audzēkņiem bijis konflikts, kā rezultātā vīrietis ir cietis. Vīrietis paskaidroja, ka konflikts radies tādēļ, ka jauniešiem tika aizrādīts, ka viņi smēķē un piegružo kāpņu telpu. Informācija nodota Valsts policijai un skolas administrācijai.

24.februārī plkst. 00.48 tika saņemta informācija, ka pa Rīgas-Daugavpils šoseju pārvietojas vīrietis bez gaismu atstarojošiem elementiem apģērbā. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekiem vīrietis paskaidroja, ka sajaucies virzienus. Policijas darbinieki vīrietim noradīja pareizo ceļu, kā arī paskaidroja, ka bez atstarojošiem elementiem apģērbā pa tumšu šosejas malu pārvietoties ir bīstami.

25. februārī plkst. 13.38 policijā tika saņemta informācijas, ka pie Zviedru ielas tiltiņa atrodas kāds vīrietis alkohola reibumā. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki sastapa minēto vīrieti, kurš sēdēja uz zemes, bija acīmredzamā alkohola reibuma stāvoklī. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, policijas darbinieki viņu nogādāja dzīvesvietā.

25. februārī plkst. 15.42  policijai tika ziņots, ka pie kāda Enerģētiķu ielas nama dzīvokļa dauzās vīrietis alkohola reibumā. Tā kā vīrietis arī neorientējās apkārtējā vidē, viņš tika nogādāts pašvaldības policijas iecirknī. Iecirknī kungs kļuva agresīvs, ģimenes nesaskaņu dēļ draudēja izdarīt pašnāvību. Uz iecirkni tika izskauta neatliekamā medicīniskā palīdzība, kura vīrieti hospitalizācija.

25. februārī plkst. 21.26 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Maskavas ielas nama dzīvokļa īpašniecei radušās aizdomas, ka, iespējams, kāds ir mēģinājis uzlauzt viņas dzīvokļa durvis. Ierodoties notikuma vietā, dzīvokļa īpašniece paskaidrojas, ka nevar atslēgt durvis. Apskatot notikuma vietu, bija redzamas laušanas pēdas. Par iespējamos ielaušanos tika ziņots Valsts policijai, kas ieradās notikuma vietā un pārņēma to.

6. martā plkst. 19.17 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka kāds vīrietis bija uzmācies nepilngadīgai meitenei uz ielas un vēlāk skrējis viņai pakaļ lielveikala “RIMI” virzienā. Pašvaldības policijas videocentrs, strādājot ar videonovērošanas ierakstu arhīviem, iespējamo vīrieti pamanīja. Darba grupa iepazinās ar personas pazīmēm un veica meklēšanas pasākumus. Iegūtā informācija nodota Valsts policijai.

7. martā plkst. 16.33 pašvaldības policijas darbinieki patrulēšanas laikā pie Enerģētiku ielas pamanīja automašīnu ar Lietuvas reģistrācijas numuriem un apturēja to pārbaudei. Tā kā automašīnu vadīja vīrietis, kurš jau iepriekš bija nonācis policijas redzeslokā par dažādu likumpārkāpumu izdarīšanu, viņam tika palūgts arī uzradīt automašīnas bagāžas nodalījumu, kurā atradās soma ar dažādiem vadiem, rācijām un aizdomīgu aparatūru un ierīcēm, kuras var tikt izmantotas transportlīdzekļu zādzību veikšanā. Sarunas laikā tika pamanīts, ka automašīnas vadītājam ir sašaurinātas zīlītes, kas liecināja par iespējamu narkotisko vielu reibumu. 8. marts

7. martā plkst. 00.10 videonovērošanas kamerās tika pamanīts, ka pie lielveikala “RIMI”, automašīnu stāvlaukumā trīs jauniešus bezmērķīgi stūma iepirkšanās ratiņus. Lai nepieļautu īpašuma bojāšanu, uz notikuma vietu tika nosūtīti policijas darbinieki.

9. martā plkst. 02.20 policisti videokamerās pamanīja, ka pie Enerģētiku ielas atrodas taksometrs ar ieslēgtu plafonu un zaļo kontrollampiņu. Ierodoties notikuma vietā, taksometra vadītājs nevarēja uzradīt derīgu Salaspils novada pašvaldības izsniegtu licenci un licences kartiņu.

10. martā plkst. 08.35 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka aiz Līvzemes ielas krustojuma uz lauka sēž kāds cilvēks. Notikuma vietā satikts vecs kungs, kurš ar nolaistām biksēm sēdēja uz zemes, kungam vienā kāja nebija zābaka, runāja nesakarīgi. Policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot vīrieša personību, par notikumu ziņos Valsts policijai, kas paskaidroja, ka ir saņemts iesniegums par kunga pazušanu. Lai kungu neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kuri vīrieti hospitalizēja.  

10. martā plkst. 17.04 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Salaspils novada dzīvokļu fonda ēkā ir nospiesta trauksmes poga. Ierodoties tur, policistus sagaidīja ēkas dežurants, kurš noradīja uz vīrieti kāpņutelpā, kurš ēkā nedzīvo, bet ir uzbāzīgs un neatlaidīgs, prom neejot, rezultāta traucē iedzīvotāju mieru. Vīrietis atradās redzamā alkohola reibuma stāvoklī. Viņš aizturēts un nogādātas Salaspils pašvaldības policijas iecirknī.

10. martā plkst. 20.09 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka kādā no Enerģētiķu ielas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpām uzturas 4-5 jaunieši, kuri skaļi klausās mūziku un smēķē. Ierodoties notikuma vietā, tika satikti minētie jaunieši. Pēc kāpņu telpas apsekošanas tika secināts, ka cigarešu dūmu smaka nav jūtama. Jaunieši paskaidroja, ka uzturējās kāpņu telpā, jo uz ielas ir auksti. Alkoholu lietojuši nebija. Viņi brīdināti par mājas iedzīvotāju miera traucēšanu.

11. martā plkst. 13.25 patrulēšanas laikā pie Skolas ielas 4 pamanīta automašīna Toyota, kuras vadītājs brauca nedroši. Uz aizdomu pamata, ka vadītājs varētu būt reibuma stāvoklī, nolemts automašīnu apturēt pārbaudei. Pārbaudes gaitā automašīnas vadītājam veikts alkotests. Rezultātā pārkāpumi netika konstatēti.

11. martā plkst. 14.27 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka kādā Acones daudzīvokļu mājas dzīvoklī tiek mainīti logi. Strādnieki vecos logus liek pie atkritumu konteineriem, kur tas nav atļauts. Noskaidroti minēto būvdarbu veicēji, ar kuriem veiktas pārrunas, pēc kā personas veicos logus un durvis sanesa atpakaļ dzīvoklī. Pārkāpums novērsts. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis