Par 1. vidusskolas vēsturi, jauno nodokļu aprēķinu informē “Salaspils Vēstis”

SIA “Salaspils Siltums” ir pirmais Latvijas uzņēmums, kas ieguvis prestižo apbalvojumu “GLOBAL DISTRICT ENERGY CLIMATE AWARD” (Vispasaules centralizētās enerģijas klimata balva). Par to vairāk lasiet uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciālistes Ilonas Krastiņas rakstā.

Jaunajā gadā stāsies spēkā jauns nekustamā īpašuma nodokļa rēķina regulējums, kas paredz lielāku nodokļu likmi dzīvokļiem, kuros nav deklarēta neviena persona, tāpat lielāka nodokļu likme būs vidi degradējošiem un cilvēka dzīvību apdraudošiem objektiem.

Atkārtoti vēršam salaspiliešu uzmanību, ka daudz ērtāk un ātrāk ir apmaksāt rēķinus internetā.

Ikvienam dzīves stāstam ir sākums. Arī Salaspils skolai ir stāsta sākums un turpinājums nu jau 50 gadus. Pēc krāšņi nosvinētā jubilejas salidojuma ieskatīsimies Salaspils 1. vidusskolas vēsturē.

Apsveicam Tomu Čudaru, Lauru Ramzu un Santu Krēsliņu! Tie ir mūsu izcilnieki, kuri par savu neatlaidīgo darbu ir saņēmuši stipendijas mācībām Latvijas augstskolās.

Līdz 1. decembrim varat pieteikt savus pretendentus “Jauniešu gada balvai”.

Par jauku tradīciju sporta entuziastiem ir kļuvis sporta nama organizētais “Fitnesa deserts”, kura laikā par simbolisku ieejas maksu var apmeklēt tik nodarbības, cik spēki atļauj. Šogad aktivitātes norisināsies arī baseinā. Gaidām jau svētdien!

Līdz 10. novembrim var iesniegt kultūras projektus, lai saņemtu pašvaldības līdzfinansējumu.

Kolarda fonds aicina uz veselības skolu “Topi vesels un dzīvotpriecīgs”.

Novembris nāk ar svētkiem Latvijai un Salaspilij- 17. novembrī, svinot valsts dzimšanas dienu, sumināsim “Goda salaspilieti” Ēriku Miķelsonu, bet jau rītdien, 4. novembrī, uz krāšņu jubilejas šovu jūs aicina k/n “Rīgava”.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis