Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Novembris atkal nāk ar svētkiem salaspiliešiem, Salaspilij un Latvijai

Novembris ir laiks, kad savas saknes un piederību savai zemei apzināmies, svinot Lāčplēša dienu un Latvijas republikas proklamēšanas gadadienu.

Svinību laikā jau tradicionāli paudīsim cieņu pašiem izcilākajiem – tiem, kas Salaspils vārdu spodrina ar savu darbu un sasniegumiem. Tituls “Goda salaspilietis” tradicionāli tiks piešķirts par nozīmīgu darbu zinātnē, veselības aizsardzībā, sociālajā aprūpē, tautsaimniecībā, sabiedriskajā drošībā, kultūrā, izglītībā un sportā, kā arī par citiem ieguldījumiem pašvaldības attīstībā.

Varam lepoties ar saviem izcilajiem novadniekiem – goda nosaukumu jau lepni nes jau 35 bijušie un esošie salaspilieši, un tieši tikreiz ir audzis šī titula nozīmīgums. Var droši apgalvot, ka šobrīd jau iezīmējas neformāls Goda salaspiliešu klubs. To sekmē arī pirms dažiem gadiem ieviestā kārtība, kas nosaka, ka tiesības strādāt titula pretendentu izvērtēšanas komisijā un izvēlēt jaunos goda nosaukuma īpašniekus ir jau esošajiem. Šo gadu laikā komisijas darba atbildību ir izbaudījuši gandrīz visi mūsu cienījamākie līdzcilvēki. Jāatzīmē, ka komisija ir ne tikai godam veikusi savu tiešo uzdevumu. Tā izvērtēja arī goda titula piešķiršanas kārtību un apkopoja ieteikumus, kā šo uzdevumu veikt vēl labāk – tā, lai goda nosaukumu saņem tie, kas to pelnījuši visvairāk.

Tāpēc aicinām pēc noteiktā parauga aizpildītu pretendenta darba un dzīves gājuma aprakstu (paraugs vietnē www.salaspils.lv) un iesniedzēja motivējumu pretendenta izvirzīšanai aizlīmētā aploksnē iesniegt Salaspils novada domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā, bet tikai komisijai būs tiesības tās atvērt.

Pieteikumus ar norādi „Titula „Goda salaspilietis” piešķiršanas pieteikumu izvērtēšanas komisijai” gaidīsim līdz 10. oktobrim Salaspils novada domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā pa pastu: Līvzemes iela 8, Salaspils, LV-2169.

Plānots, ka pēc 10. oktobra komisija uzsāks darbu un iepazīsies ar saņemtajiem pieteikumiem, lai lemtu, kurš šogad saņems titulu „Goda salaspilietis”.

Ar nolikumu var iepazīties Salaspils novada domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā vai interneta vietnē www.salaspils.lv.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis