Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Noteiksim aktīvākos jauniešus novadā!

Lai veicinātu Salaspils novada jauniešu iniciatīvas, iesaistīšanos neformālās izglītības aktivitātēs, brīvprātīgajā darbā, starptautiskos projektos un programmās, līdz ar ko motivētu jauniešu aktīvu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē novadā, Salaspils novada dome turpina iesākto tradīciju, proti, izsludina konkursu „Salaspils novada jauniešu gada balva 2015”, kurā varēs piedalīties ikviens Salaspils novadā deklarēts jaunietis vecumā no 13 – 25 gadiem.

Rīkojot konkursu „Salaspils novada jauniešu gada balva 2015”, vēlamies uzsvērt un publiski novērtēt jauniešu neformālās izglītības ceļā iegūtās kompetences, dalību starptautiskos projektos un programmās, gada beigās pasniedzot balvu un atzinības apliecinājumu.

Sakarā ar to, ka pašvaldība vēlas arvien vairāk aktivizēt jauniešu iniciatīvu un līdzdarbošanos Salaspils novadā, šogad ir izmainīts konkursa nolikums, izveidojot 5 nominācijas, kurās varēs izvirzīt pretendentus:

  • JAUNIETIS SAVAI SKOLAI

  • GADA JAUNIETIS

  • NEFORMĀLĀ JAUNIEŠU GRUPA/APVIENĪBA

  • JAUNIEŠU LIELDRAUGS

  • JAUNIEŠU PASĀKUMS

Kā jau ierasts, tad konkursa noslēguma pasākums ir īsta svētku diena novada jauniešiem, tāpēc tiks sveikti arī tie jaunieši, kuri gada garumā ir veikuši brīvprātīgo darbu, nostrādājot vismaz 50 brīvprātīgā darba stundas.

Ikviens novada iedzīvotājs tiek aicināts pievērst uzmanību jauniešu paveiktajiem nozīmīgajiem darbiem atbilstoši nolikuma kritērijiem, un pieteikt jaunieti konkursam negaidot gada beigas! Pieteikums konkursam ir aizpildāms elektroniski - http://goo.gl/forms/ccOe1VbDtT

Ar konkursa „Salaspils novada jauniešu gada balva 2015” nolikumu var iepazīties šeit

Salaspils novada domes
Jaunatnes lietu un mūžizglītības speciāliste
Eva Agafonova

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis