Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

No 1.augusta pagarina Salaspils pasta nodaļas darbalaiku

Lai uzlabotu pasta pakalpojumu saņemšanas iespējas atbilstoši klientu paradumiem un pasta pakalpojumu pieprasījumam, no 2019.gada 1.augusta tiek mainīts Salaspils pasta nodaļas darbalaiks, katru darbdienu pagarinot darbalaiku par vienu stundu, bet sestdienas turpmāk nosakot par brīvdienām. 

Izanalizējot klientu pasta pakalpojumu lietošanas paradumus Salaspils pasta nodaļā, secināts, ka lielākais pasta pakalpojumu pieprasījums vērojams darbdienu pēcpusdienās un vakara stundās, savukārt sestdienas no pasta pakalpojumu izmantošanas viedokļa ir nerentablas, jo nodaļa ir maz apmeklēta. Tādējādi pieņemts lēmums klientu apkalpošanu maksimāli paplašināt tieši darbdienās. 

Tāpēc no 1.augusta Salaspils pasta nodaļa Skolas ielā 5 katru darbdienu pirmdienās–piektdienās pakalpojumus klientiem sniegs no plkst.8 līdz pat 20, tādējādi ik darbdienu nodrošinot to apmeklētāju apkalpošanu, kas strādā atbilstoši tradicionālajam darbalaikam.

 Informācija par plānotajām Salaspils pasta nodaļas darbalaika izmaiņām jau tagad izvietota nodaļu apmeklētājiem redzamā vietā.

Vineta Danielsone, Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis