Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Mācies būt laimīgs!

Runāt par laimes sajūtu pēc saslimšanas pirmajā brīdī šķiet visai izaicinoši. Un tomēr, tomēr – uz to būtu jātiecas ikvienam, jo psiholoģiskajam noskaņojumam nenoliedzami ir liela nozīme gan dzīves kvalitātes, gan arī pašā atveseļošanās procesā,” piesakot lekciju ciklu “Sarunas par veselību” atzīst Kolarda fonda vadītāja Ināra Pomere.

5. oktobrī Kolarda fonds aicina visus interesentus uz tikšanos ar psihoterapeitu Ansi Jurģi Stabingi izglītojošo lekciju ciklā “Sarunas par veselību”. Šoreiz parunāsim par iekšējo sajūtu - laimi. A. J. Stabingis dalīsies savā pieredzē par to, kādā veidā pagaidām-ne-tik-laimīgs cilvēks var justies un kļūt laimīgs. Psihoterapeits ir pārliecināts, ka “laime drīzāk ir prasme un iemaņas, kuras var apgūt un iemācīties. Un tas nav tik sarežģīti”.

Izglītojošo lekciju ciklā “Sarunas par veselību” šoruden aicināsim uz atbalsta grupu veselīga uztura speciālisti Ditu Lasi, kā arī īstenosim ieceri satikties “aci pret aci” un uzdot jautājumus onkologam un ķīmijterapeitam.

Nodibinājums “Kolarda fonds” turpina īstenot atbalsta pasākumus Salaspilī cilvēkiem pēc smagas diagnozes. Visu vasaru atbalsta grupai ir notikušas nodarbības deju un kustību terapijā, savukārt 12. oktobrī aicinām atnākt un uzsākt nodarbības mākslas terapeites vadībā.

Joprojām varat saņemt individuālas konsultācijas pie fizioterapeites Anetes Zālītes, iepriekš sazinoties un piesakoties pa tālruni – 22832830

Visi atbalsta pasākumi onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem notiek Salaspils Sociālā centra telpās Skolas ielā 7 pirmdienās plkst. 18.00.

Pieteikties uz atbalsta grupu un lekcijām var pa tālruni 29455599 vai 67980091 (darba laikā līdz plkst. 18.00).

Projekta īstenotājs: nodibinājums «Kolarda fonds».Informācija: www.kolardafonds.lv
Projekts tiek īstenots ar Salaspils novada domes finansiālu atbalstu programmā «NVO projektu līdzfinansēšanas konkurss».

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis