Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Svētki nosvinēti, un jaunās “Salaspils Vēstis” ir klāt

Novada svētku ietvaros svinīgi tika atklāts “Draudzības aplis” Lauku ielā, kas savieno četras mūsu novada ielas. Līdzīgi kopīgai draudzībai ir savienojušās četras pilsētas- Salaspils, Finstervalde Vācijā, Finsponga Zviedrijā un Veliševa Polijā. Atklāšanas ceremoniju ar savu klātbūtni pagodināja arī Finstervaldes un Veliševas pašvaldību pārstāvji.

Daugavas muzejs par jauno memoriāla ekspozīciju ir ieguvis “Gada balvu”. Par to vairāk jums stāsta muzeja direktors Zigmārs Gailis.

Pašvaldība piedāvā vairākus zemes gabalus Salaspils novada . Par to sīkāk 2.lpp.

Šogad pirmo reizi Salaspilī tika rīkots vides mēnesis. Kādi pasākumi notika un kādi ir galvenie secinājumi, lasiet šajā izdevumā.

Par jauku tradīciju ir kļuvusi pedagogu un skolēnu sumināšana pirmssvētku laikā. Arī šogad sirsnīgu paldies par savu mācību gada laikā paveikto pašvaldība teica 170 labākajiem, īpaši izceļot Arti Vijupu, Niku Stafecki, Viktoriju Tarnavsku un Aleksandru Komku.

Sumināti tika arī jaunie sportisti, kuri pērn sasnieguši atzīstamus panākumus. Viņi tikās “Skolu sporta laureātā”.

Salaspils 1. vidusskolā, sadarbojoties ar Latviešu valodas aģentūru, notikuši kursi topošajiem pirmklasniekiem un viņu vecākiem, kuri mājās nesazinās latviešu valodā. Par projekta gaitu un iznākumu vairāk stāsta koordinatore Linda Krastiņa.

Salaspilietis Krasovskis izcīna Eiropas čempiona titulu roku cīņās, savukārt biedrības “V racing team” sportistus no uzvaras šķīra vien pussekunde. Karatisti mājās paliek otrie, bet “Zīriņu” velokross pulcē lielus un mazus sportistus. Par to visu sporta lapā.

Uz pārgājienu Doles salā aicina mūsu Tūrisma informācijas centrs.

Sirsnīgs ERASMUS+ projekts aizvadīts “Ritenītī”, par ko vairāk lasiet 6.lpp.

Šogad jau piekto reizi skrējēji pulcējās Salaspilī, lai piedalītos “Ezerkauliņu” pusmaratonā, kurā triumfēja Jānis Višķers un Kitija Valtere.

5. jūnijā no mums ir šķīrusies Goda salaspiliete Felicija Rimša…Izsakām visdziļāko līdzjūtību Felicijas piederīgajiem.  

Lasiet izdevumu ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis