Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Lasām jaunās “Salaspils Vēstis”!

Piekritīsiet, ka ziema mūs šogad pārsteidz. Te vienu dienu sniega sega sniedzas gandrīz līdz ceļgaliem, te otru dienu līst lietus. Neskatoties uz to visu, Komunālais dienests strādā, lai mums būtu ērtāka pārvietošanās, gan tīrot sniegu, gan kaisot ielas.

Darbu ir uzsākusi slidotava stadiona stāvvietā. Atbilstošos laikapstākļos šeit var gan slidot, gan spēlēt hokeju. Vēršam jūsu uzmanību, ka ir izstrādāts grafiks laukuma izmantošanai, lai izvairītos no domstarpībām.

Kādas kategorijas var saņemt NĪN atvieglojumus, vēlreiz jums atgādinām šajā izdevumā. Iesniegumus pašvaldība gaidīs līdz 1. februārim. Nenokavējiet!

Kā ir jāizskatās numura zīmēm, kad jāpļauj zāle- par šo un citām svarīgām lietām salaspiliešiem stāsta Administratīvās komisijas priekšsēdētāja Ieva Stalidzāne.

Pērn ir notikusi 21 Sociālās aizsardzības un veselības aprūpes komitejas sēde. Par ko deputāti ir lēmuši, ziņo tās priekšsēdētāja Malda Caune.

No 1. marta “Valgums-S” klienti, kuri savus rēķinus saņem elektroniski, turpmāk saņems ziņu par sagatavoto rēķinu, bet pats rēķins būs atrodams portālā mans.valgums.eu.

Salaspils Veselības centra speciālisti atgādina par pakalpojumiem, kādus var saņemt Rehabilitācijas nodaļā.

3.lpp. lasiet par suņu mikročipēšanu, reģistrēšanu, suņu žetoniem un citām svarīgām lietām, kas aktuālas šo četrkājaino draugu īpašniekiem.

Skaistiem un ražīgiem notikumiem bagāts pērnais gads bijis Dienas centra un Sociālā centra klientiem. Radošas nodarbības, jaunu zināšanu apgūšana, ekskursijas, koncerti un balles- tas viss un daudz kas cits tika piedzīvots 2018. gadā.

Par to, kā veicās jaunajai Salaspils sportistu paaudzei, stāsta trenere Jūlija Šamricka.

Aicinām visus novadniekus nobalsot par Daugavas muzeju kā gada “Kultūrvietu”. To var izdarīt ŠEIT.

Bibliotēkas lasītāji baudījuši Salaspils amatierteātra izrādi “Domājot par Frīdu…”.

Februāra sākumā jau atkal norisināsies starptautiskā izstāde “Balttour”, kurā kopā ar citiem Pierīgas novadiem savas tūrisma iesējas prezentēs arī Salaspils.

Lasiet izdevumu ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis