Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Lapas kļūst dzeltenas, bet “Salaspils Vēstis” – kā parasti optimisma pilnas

Lai arī Zinību diena šogad iekrita 3. septembrī, tomēr īpašās jaunā mācību gada izjūtas tas nemainīja. Jo vairāk – šogad mācības Salaspils skolās uzsāka par 67 skolēniem vairāk nekā pērn!

Par to, kā jaunajā mācību gadā strādās un kādas ieceres īstenos 1. vidusskola, lasiet skolas direktores Veras Kalniņas rakstā “Skolas pamatvērtības – atbildība, attīstība un izaugsme”.

Jaunā Lauku iela atklāta! Īpašu dzīvīgumu 1. septembrī tai piešķīra Salaspils sportiskās ģimenes, dodoties orientēšanas piedzīvojumā “Salaspils kā uz delnas”.

Pašvaldība novērtē Arta Vijupa sasniegumus Eiropas mēroga olimpiādē un apbalvo ar Atzinības rakstu.

Vēl tikai septembrī var pieteikties 2018. gada otrā pusgada braukšanas izdevumu kompensācijas saņemšanai braukšanai uz novada centru. Nenokavējiet!

Stājas spēkā saistošie noteikumi par decentralizēto kanalizācijas pakalpojumu sniegšanas un uzskaites kārtību Salaspils novada pašvaldībā. Tos īpaši svarīgi būtu izlasīt savrupmāju iedzīvotājiem.

1991. gada augustā “Runā Rīga” patiesībā runāja no Salaspils. Par Latvijas radio slepeno raidstaciju Salaspilī tajās trauksmainajās dienās varēsim atcerēties 14. septembra atmiņu vakarā.

Nometne “Draugi”, kā parasti, rosās Valmieras pusē, bet “Zelta atslēdziņa apceļo Kurzemi. Par to lasiet 5. lappusē. Turpat arī visiem lielajiem bērniem svarīga ziņa – Salaspils studenti var pieteikties pašvaldības stipendijai.

Nozīmīgas norises arī mūsu Botāniskajā dārzā: nupat tajā viesojās Apvienotās Karalistes Karaliskā botāniskā dārza (Kew Gardens) pārstāvji, bet jau parīt oranžērijā ar koncertu “Pa aizmirsto tautu ceļiem” izskanēs Somugru dienas Latvijā.

Apstiprināta Jaunsauriešu ciema teritorijas daļas lokālplānojuma galīgā redakcija. Tas nozīmē iespēju vienam “pļavu ciematam” mūsdienīgi attīstīties.

Septembris ir bagāts arī ar dažādiem kultūras un arī sporta notikumiem: Zīriņu velokross, “Noķer vēju”, sporta diena Saulkalnē – tas un vēl daudz kas cits šā gada nu jau 17. numurā.

Šeit varat iepazīties ar Izdevuma "Salaspils Vēstis" izplatīšanas vietām un lasīt to arī arhīvā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis