Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Krāšņi iemirdzas svētku egles

Egle 2018_04

Pirmajā Adventē, piedaloties māksliniekiem Kristīnei Paņķo un Andrim Ērglim, tika svinīgi iedegtas Salaspils pilsētas egles. Svētkus ar dziesmām rotāja arī Salaspils amatiermākslas kolektīvu “Fantāzija” un “Dzeltenā zemūdene” dalībnieki. Paldies kolektīvu vadītājām Ingai Treibahai un Lāsmai Streiķei un, protams,  pašiem dziedātājiem par skaistajām dziesmām!

Ar dziesmām un rotaļām mēs, salaspilieši, visi kopā uzbūrām svētkus un iededzām eglītes Dienvidu ielā, pie kultūras nama “Rīgava” un pie Salaspils sporta nama. Šajā gaišajā darbā mums palīdzēja pasaku tēli – Laimes lācis un Pērtiķītis, kas pavisam neierasti un mūsdienīgi pie mums ieradās ar kvadricikliem, kas izraisīja īpašu sajūsmu mazo salaspiliešu vidū.

Mūsu pilsētas mērs Raimonds Čudars gan piebilda, ka īstais laimes lācis ir domes elektriķis Aigars Lācis, kurš jau gadiem gādā par gaismiņām. Šim apgalvojumam nevar nepiekrist. Paldies Lāča kungam un arī citiem iesaistītajiem pašvaldības darbiniekiem, kuri katrā pasākumā ir klāt un rūpējas par to, lai mums būtu droši, skaisti un priecīgi svētki!

Ilona Krastiņa
Salaspils kultūras nama
sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis