Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Kontrolēs, vai suņi ir reģistrēti atbilstoši prasībām

zetoni

Pašvaldības policija ir saņēmusi informāciju, ka suņu īpašnieki izvairās no suņu reģistrēšanas pašvaldībā saskaņā ar saistošo noteikumu Nr.36/2011”Par pašvaldības nodevu par suņu turēšanu Salaspils novadā un suņu uzskaites kārtību” prasībām.

Tāpēc turpmāk reidu laikā pašvaldības policija pastiprināti kontrolēs arī to, vai suņi ir reģistrēti. Pārkāpumu konstatēšanas gadījumā īpašniekam, kurš nebūs reģistrējis savu  suni noteiktajā kārtībā, tiks izrakstīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Ja esat ir aizmirsis reģistrēt savu lolojumdzīvnieku, lūdzam to nekavējoties izdarīt Salaspils valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Līvzemes ielā 8, Salaspilī. Tālrunis: 67981011; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Darba laiks:

  • pirmdienās – 8.00-19.00;
  • otrdienās, trešdienās, ceturtdienās – 8.00-18.00;
  • piektdienās – 8.00-14.00.

Līdzekļi, kas iegūti no suņu turēšanas nodevas, tiek izlietoti klejojošo bezsaimnieka suņu izolācijas pasākumu veikšanai, vienota parauga žetonu iegādei, kā arī atkritumu urnu uzstādīšanai, apkalpošanai un speciālo maisiņu iegādei.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis