Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Karsta jūlija nogale pašvaldības policistiem

policija200x150

22. jūlijā plkst. 12.16 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Skolas 6 kāds vīrietis vicinās ar nazi. Pašvaldības policijas darbinieki, apsekojot minēto teritoriju, pie Skolas 4b pamanīja minēto vīrieti, kurš bija narkotisko vielu reibumā. Persona tika aizturēta un nogādāta Valsts policijā.

24. jūlijā plkst. 21.00 pašvaldības policijas glābēji konstatēja, ka Daugavā ilgstoši dreifē laiva. Pārbaudot peldlīdzekli, tika konstatēts, ka tam sabojājies motors. Lai laivā esošos cilvēkus neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, glābēji viņus aizvilka līdz krastam.

25. jūlijā plkst. 22.55 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pa Tallinas apvedceļu virzienā uz Rīgas-Daugavpils šoseju brauc kravas automašīna ar Polijas valsts reģistrācijas numuriem. Tā kā vadītājs esot braucis nestabili, zvanītājam radušās aizdomas, ka šoferis ir alkohola reibumā. Pašvaldības policijas darbinieki minēto kravas automašīnu  apturēja pretī mājām “Buļļi”. Vadītājam tika  veikts alkotests, pārkāpumi netika konstatēti. Viņš policijas darbiniekiem paskaidroja, ka otrā piekabe esot tukša, tāpēc tā braucot novirzoties no taisnvirziena kustības.

27. jūlijā plkst. 04.55 videonovērošanas kamerās tika pamanīti vairāki pusaudži, kuri pie k/n “RĪGAVA” mētājās ar āboliem. Izrādījās, ka vienam no viņiem nav pat 16 gadi, tādēļ viņš nedrīkst atrasties publiskā vietā no plkst. 22.00 līdz 07.00 bez vecāku vai viņu aizstājēju pavadības. Par konstatēto administratīvo pārkāpumu sastādīts protokols. Jaunietis tika nogādāts dzīvesvietā pie tēva.

27. jūlijā plkst. 15.09 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka privātīpašuma teritorijā ir ienācis pilnīgi kails vīrietis, kurš sēž uz zemes un ēd ābolus. Ierodoties notikuma vietā, policistus sagaidīja sieviete, norādot uz kailo vīrieti, kurš atrodas pie viņas mājas pagalmā. Vīrietis runāja nesakarīgi, nevarēja nosaukt savus personas datus, kā arī nespēja paskaidrot, kāpēc ir kails un ko dara konkrētajā vietā. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. NMPD mediķi pēc vīrieša apskates pieņēma lēmumu viņu hospitalizēt.

28. jūlijā plkst. 18.30 pašvaldības policijas darbinieki pie Salaspils dzelzceļa stacijas pamanīja vīrieti, kurš sēdēja uz zemes. Pienākot pie vīrieša, policisti pamanīja, ka viņam ir galvas trauma, bija redzamas asinis. Vīrietis runāja nesakarīgi, personas datus sauca kļūdaini, iespējams, vīrietis bija lietojis alkoholu. Paskaidroja, ka esot piekauts. Uz notikuma vietu izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. NMPD mediķi pēc vīrieša apskates pieņēma lēmumu viņu hospitalizēt.

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis