Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Joprojām sniegam esam gatavi!

1 snieks

Lai naktī uzsnigušais sniegs Salaspils iedzīvotājiem nesagādātu raizes, Komunālā dienesta strādnieki ir gatavi savu darba dienu sākt jau pavisam agri. Trešdienas rītā, domājams, ne vienu vien salaspilieti pārsteidza biezā sniega sega, kādu šoziem vēl nebija nācies piedzīvot. Taču jau no paša rīta galvenie ceļi bija izbraucami un gājēju ietves notīrītas, jo Komunālā dienesta darbinieki sāka rosīties jau ap diviem naktī. Pavisam novada teritorijā sniega darbos ir iesaistītas divas smagās tehnikas, četri traktori, kas tīra ceļus, un trīs, kas iesaistīti gājēju ietvju un stāvlaukumu tīrīšanā. Protams, lielu darbu un pūles iegulda arī tie vairāk nekā 20 “rūķi”, kuri sniegu tīra ar lāpstām. Paldies arī ikvienam sētniekam, kurš palīdz uzturēt kārtībā daudzdzīvokļu māju pagalmus!

“Biju patiesi pārsteigta, ka jau septiņos no rīta uz staciju varēju doties pa notīrītu ietvi. Paldies čaklajiem strādniekiem,” trešdienas rītā saņēmām ziņu no kādas salaspilietes. Kāda cita iedzīvotāja savukārt pateicās Komunālā dienesta vīriem par palīdzību mašīnas izvilkšanā no piesniguša grāvja. Tāpat, redzot strādniekus rosāmies, ne viens vien garāmgājējs pasaka “paldies” par ieguldīto darbu. Ir jauki, ka cilvēki to novērtē.  Protams, ne visas novada ielas un ceļus ir iespējams notīrīt uzreiz, tāpēc aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ja kāda teritorija tika notīrīta vēlāk. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis