Jaunajās "Salaspils Vēstīs" par aktuālo

Straujiem soļiem tuvojas Latvijas simtgade, kurai gatavojas arī Salaspils. Kultūras metodiķe Indra Trofimoviča stāsta par idejām un aktivitātēm, kuras  varētu īstenot kā dāvanu Latvijai dzimšanas dienā.

Jau pirmdien, 11. aprīlī, sākas pieteikšanās Salaspils pusmaratonam. Bet jau tagad lasiet nolikumu un izvēlieties, kuru distanci vēlaties skriet!

No šodienas, 8. aprīļa, ir atcelti transporta svara ierobežojumi uz zemes ceļiem.

Priekšsēdētāja vietniece Malda Caune aicina pieteikt godināšanai tos laulātos pārus, kuri svin 25 un vairāk gadu kopdzīves jubilejas. Ģimenes dienā, 15. maijā, viņus sumināsim.

“Salaspils Siltums” aicina visus interesentus uz bezmaksas semināru par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu.

No 23. aprīļa līdz 8. maijam  pašvaldībā var pieteikties tie skolēni, kuri gribētu vasarā strādāt. Atgādinām, ka, tāpat kā pērn, šogad notiks izlozes, tāpēc nav nozīmes tam, cik ātri pieteiksieties. Galvenais to izdarīt līdz 8. maijam.

Salaspils daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanas pieredze saņem atzinīgu novērtējumu gan no citām pašvaldībām, gan Pašvaldību savienības. Par to vairāk 4.lpp.

Ar Zviedrijas vēstniecības un Zviedrijas Tirdzniecības palātas Latvijā pārstāvjiem tikās domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars un attīstības daļas vadītājs Guntars Auders. Vizītes mērķis bija iepazīšanās ar uzņēmējdarbības iespējām Salaspilī.

Salaspilī viesosies VID e- busiņš, kurā varēs saņemt palīdzību Gada deklarācijas pildīšanā. Vairāk informāciju atradīsiet 4.lpp.

Salaspilieši, sarosāmies! 23. aprīlī atkal notiks Lielā Talka, kuras laikā kopsim savu novadu.

1.vidusskolas skolotājas Lūcija Sniķere un Ieva Hermane stāsta par lietuviešu skolēnu vizīti Salaspilī.

Kā jauniešiem pagājušas apmācības “Out of frame”, stāsta skolniece Madara Rakšte.

Līdz 22. aprīlim gaidām jūsu pieteikumus kultūras projektu konkursam.

Gardo “Fitnesa desertu” izbaudījuši vairāk kā 300 salaspilieši. Atraktīvajā pasākumā varēja apmeklēt tik daudz sporta nodarbības, cik atļauj spēks un enerģija.

Lepojamies ar saviem sportistiem- vieglatlētu Markusu Ozolu, batuta lēcējiem, futbolistiem un Pierīgas sporta spēļu dalībniekiem.

Salaspiliešus aicina pieteikties Latvijas olimpiādei mūsu novada komandas sastāvā.

Ikgadējais “Draugu karuselis” šogad norisinājies planētu zīmē. Par to vairāk jums stāsta PII “Jāņtārpiņš” direktores vietniece Anita.

Plašu kultūras pasākumu programmu piedāvā mūsu iestādes.

Svarīgi! Nākamie “Salaspils Vēstu” numuri iznāks 29. aprīlī un 6. maijā! 

SalaspilsNovadaSvetkimikro

skriesim2018ban

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis