Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jaunajās “Salaspils Vēstīs” joprojām vasarīgas noskaņas

Stāstīsim par to, kādi darbi novadā  jau paveikti un kuri vēl turpinās. Ielas un ceļi, labiekārtošana, izglītības iestāžu gatavošanās jaunajam mācību cēlienam – tie ik gadu ir ierastākie pašvaldības darbi vasarā.

Lai mainītu vidi, kura gadiem bijusi nesakopta un pat degradēta, nepieciešams laiks, nauda un milzīgs darba apjoms. Tāds ir Saulkalnes “Saulesdārza” projekta īstenošanas ceļš. Tā pirmā kārta ir pabeigta, bet nākamgad sekos apjomīgie otrās kārtas darbi.

Pieaugušajiem atkal ir iespēja papildināt vai iegūt jaunu izglītību programmā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.

Laiku pa laikam no krastiem iziet Mazā Jugla, tāpēc pašvaldība aicina uz tikšanos applūstošo teritoriju iedzīvotājus, lai kopīgi izvērtētu, cik gatavi un informēti esam par šādām X stundām.

Zināms, kurās ūdenstilpēs augustā var droši peldēties un kā atpazīt sliktas kvalitātes peldūdeni.

Līnijdejotājas sadejo festivālā “Dāliju liesmas”, mazie salaspilieši lustējas dūmu un burbuļu ballītē, bet lielie – Simtgades zaļumballē, savukārt “Ūsiņa” meitenes varēs dižoties Bārtas novada tērpos. Iespējams, kāds uzdejos arī Daugavas muzejā, ansambļa “Māsa Latvija” mūzikas pavadījumā.

Pirmsskolas izglītības iestādes gatavas jaunajam darba cēlienam. Tēma, par ko domāts visvairāk - kompetenču izglītība.

1.septembrī sportot aicina Karlsons. Tradicionālo Bērnu sporta svētku ietvaros ar fotoorientēšanās sacensību startu atklāsim jauno Lauku ielu.

Lai vasaras sajūta vēl tik ātri nebeidzas!

šā gada 16. numuru varat lasīt šeit.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis