Iznākušas jaunākās "Salaspils Vēstis"

Februārī noslēdzās kārtējā pieteikšanās pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai pagalmu labiekārtošanas projektiem. Šogad finansējumu saņēmuši pagalmi Gaismas ielā un Enerģētiķu ielā.

“Valgums- S” izpilddirektore Edīte Zviedre ziņo par ūdenssaimniecības projekta trešo kārtu.

Uz vairākiem zemes ceļiem Salaspils novadā ir noteikti transporta svara ierobežojumi. Sarakstu atradīsiet 2.lpp.

“Dome deleģēja SIA “Salaspils Siltums” sniegt palīdzību mājām sagatavot visu nepieciešamo dokumentāciju programmas īstenošanai. Tāpēc apgalvojums, ka “Salaspils Siltuma” līdzdarbība renovācijas projektos ir jauns biznesa plāns, kura rezultātā tas ievērojami nopelnīs uz iedzīvotāju rēķina, ir nepatiess,” par namu siltināšanas aktualitātēm savu viedokli pauž deputāte Poļina Ivļeva.

Pagājušā gada nogalē Salaspils dabas draugu savienība (SDDS) un teātra
cienītāji tikās latgaliešu teātra labdarības izrādē. Par saņemtajiem ziedojumiem SDDS ir iegādājusies dabaszinātņu materiālus Salaspils novada izglītības iestādēm. Pirmie materiāli jau ir nonākuši pie adresātiem.

“Valgums- s” aicina salaspiliešus, kuriem ir parādi par pakalpojumiem, negaidīt līdz brīdim, kad tiks saņemts brīdinājums par atslēgšanu vai tiesas pavēste. “Aicinām šo problēmu risināt kopīgi un labprātīgi vienoties par parādu samaksu,” saka “Valgums- S” jurists J. Lapuška.

Sporta lapaspusē par gaidāmajiem un aizvadītajiem notikumiem. Jau šajā nedēļas nogalē dāmas tiksies ikgadējā skrējienā “450 metri dzīvespriekam”, savukārt maija vidū atkal Salaspilī notiks grandiozais sporta deju čempionāts.

Jaunatnes lietu speciāliste Linda Barišņikova aicina jauniešus apgūt projektu rakstīšanas prasmes.

“Ritenīša” bērni iejutušies pavāru lomās- par to vairāk lasiet 7.lpp.

Salaspils dziedātāji sevi pierāda dažādos konkursos- “Elpa” no koru kariem pārved titulu “Jestrākais koris”, savukārt “Atvariņi” un “Dzeltenā zemūdene” izcīna iespēju tikt konkursa “Balsis” 2. kārtā.

Šogad politiski represētās personas tiek aicinātas atzīmēt 25. martu, dodoties uz Melānijas Vanagas muzeju Amatas novadā.

Kultūras afiša jebkurai gaumei- “Ūsas” jubilejas koncerts, “Alaska Dreamers”, Andris Bulis monoizrādē “Lidojums”, tikšanās ar Luīzi Pastori un vēl daudz kas cits. 

pd2018 v1

skriesim2018ban

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis