Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ir klāt pavasaris un jaunās "Salaspils Vēstis"

20. martā Salaspilī tika iemūrēts pamatakmens Latvijā pirmajai saules enerģijas centralizētās siltumapgādes sistēmai. Vērienīgā projekta ietvaros pašvaldības uzņēmumā “Salaspils Siltums” līdz rudenim tiks izbūvēts saules kolektoru lauks ar akumulācijas tvertni, kas ļaus siltuma ražošanā izmantot saules enerģiju.

Aprīlis Salaspilī šogad ir pasludināts par Vides mēnesi, kura ietvaros notiks gan dažādas lekcijas, pasākumi, talkas, mudinot cilvēkus dzīvot tīrā un sakoptā vidē. Kādus pasākumus būs iespēja apmeklēt, lasiet šajā izdevumā.

Jau no 23. aprīļa skolēni varēs pieteikties darbam vasaras mēnešos pašvaldības iestādēs.

Pašvaldība aicina pieteikt pretendentus apbalvojumam “Gada skolotājs”. To var izdarīt līdz 1. maijam.

Salaspils Veselības centra speciālisti Elza Rāte un Romāns Dzalbs saņēmuši “Gada balvu medicīnā”. Apsveicam un lepojamies!

Stājušies spēkā saistošie noteikumi par pašvaldības nodevu par būvatļaujas izdošanu vai būvniecības ieceres akceptu, izdarot atzīmi paskaidrojuma rakstā vai apliecinājuma kartē.

“Salaspils Siltuma” speciālisti aicina nekavēties un uzsākt māju renovācijas procesu pēc iespējas ātrāk, jo pieejamais līdzfinansējums varētu beigties ātrāk, nekā tas ir paredzēts. Uzņēmuma darbinieki ir gatavi nākt pie iedzīvotājiem uz sapulcēm un pastāstīt, kā noris renovācija, kāds iedzīvotājiem no tās labums utt.

Konkursā “Latviski par Latviju” 2. vidusskolas 8. klašu bērni parāda savas zināšanas gan par Salaspili, gan mūsu valsti. Par to jums stāsta skolotājas Baiba un Jūlija.

Tūrisma organizatore Ieva Tumana aicina salaspiliešus piedalīties aizraujošos pasākumos šovasar, lai iepazītu mūsu novada varbūt neiepazītās vietas.

Mūsu sportisti gūst ievērojamos panākumus gan Latvijas, gan pasaules mērogā. Īpaši varam lepoties ar karatistu Rūdolfu Ričardu Gaili, kurš no Japānas mājās pārradās ar bronzas godalgu.

Salaspils dziedātāji un dejotāji, gatavojoties Skolēnu Dziesmu svētkiem, skatēs sevi parāda lieliski. Par to vairāk lasiet kultūras lapaspusē.

Aprīlis bibliotēkā ir piedošanas mēnesis. Ja neesi nodevis laikā grāmatas, Tev ir iespēja šomēnes to izdarīt bez maksas. Lai grāmatas atgriežas savās mājās- bibliotēkā!

“BURAS” atkal ir gatavas pārsteigt sava talanta cienītājos, aicinot uz trīs koncertiem Kultūras namā.

 

Izdevumu lasiet ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis