Ir klāt 18. augusta “Salaspils Vēstis”

Pēc divām nedēļām atzīmēsim Zinību dienu, kad skolēni atgriezīsies savos skolas solos un mazākie vērs bērnudārzu durvis. Kā allaž vasarā iestādēs notiek gan remontdarbi, gan tiek iegādāts jauns inventārs un veikti citi darbi. Par to, kas jauns PII “Jāņtārpiņš”, “Daugaviņa” un “Ritenītis”, lasiet šajā izdevumā. Tāpat 1. vidusskolā tiek labiekārtots laukums, bet par citiem jaunumiem lasiet kādā no nākamajiem izdevumiem.

1.un 2. septembrī aprit 100 gadi kopš kaujām pie Mazās Juglas  Pirmajā pasaules karā.  Pieminot kritušos karavīrus, notiks piemiņas brīdis, tiks atklātas izstādes un notiks citi pasākumi. Par to vairāk 1.lpp.

Tuvojoties 50 gadu pastāvēšanas jubilejai, Salaspils memoriāls piedzīvos rekonstrukciju. Tāpat šeit tiks izveidota ekspozīcija, kāda te nekad nav bijusi.

Policija ziņo par atrastiem velosipēdiem, bezpalīdzības stāvoklī nonākušiem cilvēkiem un ģimenes skandāliem. Par to vairāk “Policijas ziņās”.

Neskatoties uz drēgno vasaru, tūristu skaits Salaspilī ir krietni pieaudzis, par to liecina TIC apmeklētāju skats. Turklāt Salaspili apmeklē ne tikai tuvāko valstu tūristi, bet arī ceļotāji no Austrālijas, Ķīnas utt.

Darbu domē sācis Ojārs Kramiņš.

Aizvadīts pirmais strītbola posms, kas pulcēja kopā 43 komandas. Nākamie posmi notiks 28. augustā un 3. septembrī. Pasākumu rīko BK “Salaspils” sadarbībā ar sporta namu.

Skriešanas seriāls “Veselības otrdiena” ir ieguvis popularitāti ne tikai salaspiliešu, bet arī tuvāko novadu iedzīvotāju vidū. Ik reizi uz starta līnijas stājas vairāk nekā 100 dalībnieku. 7. posmā jaunus rekordus uzstādīja gan sievietes, gan vīrieši. Šogad pirmo reizi vīriešiem ir izdevies pievarēt 20 apļus, savukārt dāmām- 17.

Uz jautru ballīti un sportošanu bērnus aicina Karlsons.

Kors “Elpa” stāsta par piedzīvoto nometnē un Eiropas koru olimpiādē, kurā iegūts sudraba diploms. Apsveicam un lepojamies!

Arī šogad uz jautru un izzinošu drošības festivālu aicina k/n “Rīgava”. Botāniskajā dārzā notiks “Dāliju diena”, “Rīgavas” dārzā koncertēs “Jim and Sam” un rādīs filmu “Ātrie igauņu puiši”. Par pārējiem pasākumiem lasiet šajā izdevumā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis
jūlijs 2018
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
> Visi notikumi