Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Gatavojamies Lieldienām un lasām jaunās “Salaspils Vēstis”!

Pēc vairāku mēnešu ilgiem remontdarbiem aktīvu pasāku sezonu uzsāk “Rīgava”, kuras telpas ir kļuvušas daudz mājīgākas un drošākas apmeklētājiem. “Esmu gandarīts, ka remonta darbi pabeigti, ievērojot visas prasības un termiņus,” saka kultūras nama direktors Valdis Škutāns.

Šogad labākie sportisti tikās neierastā vidē- Botāniskā dārza oranžērijā, kur saņēma balvas un diplomus par pērn sasniegtajiem rezultātiem. Kuri tad šogad tika īpaši sumināti ar naudas veltēm- lasiet 1.lpp.

Ir stājušies spēkā noteikumi par Salaspils grafiskā simbola- saules izmantošanu, kā arī stājusies spēkā kartība, kādā  pašvaldība iznomā mazdārziņus.

Vides inženiere Karīna Bāliņa aicina salaspiliešus pievienoties “Lielajai talkai” un sakopt tās vietas, kur visvairāk tas nepieciešams. Šogad talkas organizatori iet soli tālāk- atkritumus ne tikai vāksim, bet arī šķirosim.

Sociālais dienests ziņo par šī gada pirmajā ceturksnī izmaksātajiem pabalstiem. To apmērs sasniedzis teju 37 tūkstošus eiro.

Bez uzraudzības atstāti bērni, konflikti, zādzības, ceļu satiksmes negadījumi- policistu darba lauks marta nogalē.

Salaspils Veselības centra fizioterapeites stāsta, kāpēc zīdaiņiem būtu nepieciešamas peldēšanas procedūras.

Pavasaris ir īstais laiks, lai dotos nesteidzīgā pilsētas apskatē ar velosipēdu. Ja Tev nav sava braucamā, nebēdā! To varēs iznomāt Tūrisma informācijas centrā.

Noslēdzies peldēšanas seriāls “Veselības sestdiena”, kas trijos posmos pulcējis 150 peldētājus. Sporta lapaspusē uzziniet, kuri ir bijuši ātrākie.

1.vidusskolas LEGO pulciņa vadītāja Agita Grigorjeva stāsta par skolēnu sasniegumiem konkursā “Kad pasaciņa ciemos nāk…7”.

“Jāņtārpiņā” teātra nedēļas ietvaros aktieru lomā iejūtas gan iestādes audzēkņi, gan viņu vecāki.

Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi iegūst godalgotas vietas vienā no lielākajiem pasaules saksofonspēles konkursiem.

Lieldienas Daugavas muzejā, “Baltā galdauta svētki”, “Buru” koncerti, kora “ELPA” koncerts, Linda LEEN, “Salaspils OPEN”, “Ūsiņa” jubileja - plašu kultūras pasākumu klāstu salaspiliešiem un viesiem piedāvā mūsu iestādes.

Izdevumu lasiet ŠEIT

 

Priecīgas un saulainas Lieldienas!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis