Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ģimeņu konflikti beidzas ar policijas iesaistīšanos

policija200x150

20. maijā plkst. 11.48 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka aiz Celtnieku 14 atrodas vīrietis, kurš ir bezsamaņā un neelpo. Policistiem izdevās vīrieti pamodināt. Izrādījās, ka viņš bija stiprā alkohola reibumā. Vīrietis paskaidroja, ka viņam neesot kur palikt, dzīvesvietā netiek ģimenes apstākļu dēļ.  Policija viņu nogādāja nakts patversmē „Gaiziņš”.

21. maijā plkst. 03.53 policijas darbinieki pie Apiņu ielas 2 apturēja vīrieti, kurš pirms tam bija nonācis policijas redzeslokā par likumpārkāpumu izdarīšanu. Vīrietis bija redzamā reibuma stāvoklī, runāja nesakarīgi, nevarēja pateikt, kur viņš atrodas notiek, paskaidroja, ka viņam ir bail. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD), kas vīrieti hospitalizācija.

22. maijā plkst. 12.30 videonovērošanas kamerās pamanīts, ka pie Miera 1 noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā sadūrās Mercedes Benz un BMW automašīnas. Ceļu satiksmes negadījumā cietušo personu nebija. Līdz Ceļu policijas ierašanās brīdim pašvaldības policijas darbinieki regulēja transporta kustību.

22. maijā plkst. 18.30 policisti Dārziņos uz ceļa braucamās daļas pamanīja sievieti, kura traucēja transporta kustību, nesaprotami bļaustījās, uzvedās neadekvāti. Par notikušo informēts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD), Rīgas pašvaldības policija un Valsts policija. Pēc apskates NMPD mediķi paskaidroja, ka sievietei nepieciešama hospitalizācija.

23. maijā plkst. 16.50 pašvaldības policijas darbinieki pie dzelzceļa stacijas ”Saulkalne” pārbaudīja četras personas, kuras bija acīmredzamā reibuma stāvoklī. Noskaidrots, ka viena ir izsludināta Valsts policijas meklēšanā.

23. maijā plkst. 23.33 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Silmaļu 19 gar automašīnām staigā vīrietis un rausta automašīnu durvis. Ierodoties notikuma vietā, veikta tuvākās apkārtnes pārbaude un pamanīts vīrietis, kurš gulēja automašīnā Citroen. Viņš paskaidroja, ka viņam nav kur palikt, tāpēc gribēja pagulēt darba mašīnā. Transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību uzrādīt nevarēja. Automašīnas atslēgas viņam nebija. Paskaidroja, ka automašīna bija vaļā. Ielaušanās pazīmes netika konstatētas. Persona pārbaudes laikā mēģināja slēpt savus datus, nosaucot citas personas vārdu. Par konstatēto faktu ziņots Valsts policijai.

24. maijā plkst. 02.27 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka sievietei radies konflikts ar bērna tēvu, kurš alkohola reibumā cenšas iekļūt dzīvoklī, lauž balkona durvis, lamājās necenzētiem vārdiem, ir agresīvs. Uz policijas ierašanās brīdī persona bija nolēkusi no balkona un aizskrējusi prom. Par notikušo ziņots Valsts policijai. Veicot tuvākās apkārtnes pārbaudi, vīrietis sastapts pie Silmaļu 23. Persona pārbaudes laikā nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām, kā arī attiecās nosaukt savu vārdu un citu informāciju. Persona aizturēta.

24. maijā plkst. 21.19 policijai piezvanīja kāda kundze, kurai dēls draudēja ar nazi. Informācijas sniedzēja ar meitu bija ieslēgušās istabā. Par notikumu paziņots Valsts policijai. Ierodoties notikuma vietā, vainīgais no dzīvokļa bija aizgājis, taču policija viņu noķēra pie nama durvīm. Vīrietis bija redzamā alkohola reibuma stāvoklī un ar asiņojošu brūci uzacs rajonā. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests un Valsts policija.

25. maijs plkst. 00.52 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Silmaļu 27 guļ kāds vīrietis, iespējams, alkohola reibumā, nevar piecelties. Vīrietim bija sasista galva. Viņš paskaidroja, ka bija atpūties kādā izklaides vietā, tika piekauts un aplaupīts. Atņemta nauda 2,5 tūkstošu eiro apmērā. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas vīrieti hospitalizēja. Par laupīšanu paziņots Valsts policijai.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis