Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Gaidot Daugavas muzeja jubileju, iznākušas “Salaspils Vēstis”

Augusta beigās stacijas skvērā tiks pabeigta pilsētas pulksteņa būvniecība, kam pašvaldība ir atvēlējusi 42 tūkstošus eiro.

Māju- Nometņu ielā 38, Griezes ielā 17 un Griezes ielā 19- iedzīvotāji ir sasparojušies un iesnieguši projektu pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai, lai labiekārtotu savu pagalmu. Dome ir lēmusi līdzfinansējumu piešķirt, un jau tuvākajā laikā šeit būs gan jaunas stāvvietas, gan apgaismojums, gan arī koki un apstādījumi.

Šonedēļ vizītē Salaspilī bija ieradies VARAM ministrs Juris Pūce, lai ar Salaspils, Stopiņu un Ropažu deputātiem apspriestu jautājumus par jauno teritoriālo reformu. Šobrīd izstrādātais projekts paredz minēto novadu apvienošanu.

Stājas spēkā saistošie noteikumi par kapsētu par kapsētu darbību un uzturēšanu.

Atgādinām, ka pie Skolas 7 ir izvietots konteiners, kur var ziedot drēbes un apavus. Lūgums gan pirms ziedošanas izvērtēt, vai manta tiešām vēl ir derīga.

Ainavu arhitekte Daiga Veinberga stāsta par vizīti pie Rīgas kolēģiem.

Vasarā pašvaldības iestādēs strādājuši vairāk nekā 100 bērni, gūstot darba pieredzi un nopelnot savu pirmo algu.

Jau drīz SIA ‘’Salaspils veselības centrs” sāks izsniegt mūsdienīgu un funkcionālu maksājuma dokumentu – elektronisko kvīti jeb e-kvīti. Par to vairāk lasiet 5.lpp.

Laikam par Salaspils frīsbijistu panākumiem nebrīnās neviens, jo mūsu sportisti sevi lieliski ir parādījuši dažāda mēroga sacensībās. Nule kā jaunieši ir atgriezušies no Vācijas, kur pasaules čempionāts latviešiem vainagojās ar 4. vietu. Izlases sastāvā bija būtisks salaspiliešu pārsvars.

Kā bērniem gāja nometnē “Draugi”, stāsta tās audzinātājs Niks Stafeckis.

Sirsnīgā, jautrā un saulainā gaisotnē aizvadīta Bērnu diena Rīgavas dārzā.

Līdz 23. augustam var iesniegt pieteikumus Kultūras projektu konkursam.

22. augustā Salaspilī norisināsies Donoru diena, par ko sīkāku informāciju atradīsiet izdevuma 8.lpp.

Jau rīt, atzīmējot Daugavas muzeja pusgadsimta jubileju, Doles salas parkā notiks Dārza svētki. Aicinām ikvienu svinēt kopā! Ieejas maksa- 7 eiro.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis