Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Par jaunāko novadā lasiet “Salaspils Vēstīs”

Priekšsēdētāja vietnieks Raivis Anspaks informē par to, ka jūlija beigās sāksies gaisvadu elektropārvades līnijas demontāža, to nomainot pret kabeļlīniju. Tādējādi šajā teritorijā varēs veikt infrastruktūras uzlabojumus.

Atceramies, ka pērn jūlija pilnbriedā Salaspilī pulcējās vairāk nekā 1500 skaistā un ziedošā cienītāju no visas Latvijas, lai piedalītos “Puķu draugu saietā”. Saieta karogs lepni plīvoja oranžērijā, taču 29. jūnijā Salaspils delegācija devās uz Rundāli, lai svinīgi karogu nodotu nākamajai saieta mājvietai.

Pašvaldība veiks ceļa C52 pārbūvi, kur atrodas 14 uzņēmumi, nodrošinot teju 300 darbavietas.

Ja, maksājot pašvaldībai par bērnudārzu, laulībām vai citiem pakalpojumiem, izmantojat SMART-ID, OBLIGĀTI ir jānorāda maksājuma mērķis.

Viena pēc otras Salaspilī tiek siltinātas un atjaunotas daudzdzīvokļu mājas. Nu šim sarakstam pievienosies arī nams Maskavas ielā 1. Kamdēļ ir svarīgi namu atjaunot, lasiet 3.lpp.

Ir prieks dzirdēt no mūsu novada viesiem, cik skaista ir Salaspils, tālab vasarā atgādināsim par tiem nozīmīgajiem apskates objektiem, kuri  atrodas mūsu novadā.

Šodien Jelgavā sākas Jaunatnes olimpiāde, tāpēc turēsim īkšķus par mūsu jaunajām sporta zvaigznēm handbolā, basketbolā, badmintonā, vieglatlētikā u.c.

Salaspilī peldvietu ūdens kvalitāte atbilst higiēnas prasībām, tāpēc peldieties droši. Tomēr VUGD atgādina, kas jāievēro, lai izvairītos no nelaimes ūdenī. Sargāsim sevi!

Skeitparkā ir veikti remontdarbi, un nu tas ir atvērts visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem.

Par to, kā vieglatlēti aizvadījuši sacensības Jelgavā, stāsta sporta skolas direktore Anita Trumpe.

Vēl vienu jauku darbu ir paveikusi Doles atbalsta biedrība Daugavas muzeja teritorijā. Līdzās jau uzstādītajam memoriālam par godu Daugavas dzelmē nogrimušajām mājām un iztīrītajiem upes krastiem ar biedrības un pašvaldības atbalstu ir atjaunots parka celiņa segums.

29. jūnijā uz pārgājienu aicināja Tūrisma informācijas centrs. Gides lomā iejutās dolēniete Inita Sproģe, atklājot daudz nozīmīgu faktu par salas vēsturi. Par to vairāk 6.lpp.

Salaspils amatierteātra dalībniece Jana Kolbina lasītājiem stāsta par aizvadīto teātra festivālu Austrijas pilsētā Abtenavā.

Svētdien grupa “SIGMA” aicina uz koncertu Daugavas muzejā. Koncerts sāksies pulksten 16, un biļetes varēs iegādāties uz vietas.

13. jūlijā notiks festivāls “Kartupeļpalma”, kurā uz skatuves kāps veseli 17 mūziķi un mūziķu apvienības.

Izdevumu lasiet ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis