Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Līgo svētku noskaņās iznākušas jaunās “Salaspils Vēstis”

apsveikums

Mūsu Klientu apkalpošanas centrs ir atzinīgi novērtēts no VARAM puses- konkursā “Pakalpojumu izcilības balva” ir iegūta 2. vieta.

Mainījies domes sastāvs- no 14. jūnija darbu uzsāk deputāti Anna Kavasa un Kaspars Zvaigzne, jo uz laiku savas pilnvaras ir nolikuši Rasa Rieksta- Riekstiņa un Jānis Nebars.

Komisija ir noteikusi uzvarētāju metu konkursā par septītās pirmsskolas izglītības iestādes jaunbūvi. Visus metus varat apskatīt domes 2. stāva foajē.

Kuri uzņēmumi šogad celti laureātu godā, lasiet izdevuma 3.lpp.

Salaspils 1. vidusskolas skolniece Justīne Jurkoite ir ieguvusi speciālbalvu zīmējumu konkursā “Sibīrijas bērni”. Apsveicam!

Tūrisma informācijas centra rīkotie pasākumi allaž gūst lielu atsaucību, arī pārgājiens pa Doles salu nebija izņēmums. Dažiem gribētājiem pat nācās atteikt. Par to vairāk lasiet 5.lpp.

Sportiski salaspiliešiem sākusies šī vasara- skrējienu seriālam “Veselības otrdiena” ir pievienojies peldēšanas seriāls “Veselības sestdiena”.

Uz aizraujošām nometnēm aicina biedrība “Aktīvists”.

Lai radītu svētku sajūtu Salaspils iedzīvotājiem, Rīgavas dārzā varēs vērot tiešās translācijas no Dziesmu un deju svētku koncertiem. Ieeja brīva!

Dziesmu un deju svētku dalībniek, atceries par veselību svētku laikā!

26. maijā Salaspils novada domes laulību zālē notiks Donoru diena. Par to sīkāk variet uzzināt izdevuma 6.lpp.

Gaidot “Puķu draugu saietu”, Salaspils uzzied arvien krāšņāk- ir tapusi puķu siena pie Botāniskā dārza. Tāpat priecē, ka iedzīvotāji seko labajam piemēram un izdaiļo savu piemājas apkārtni. Šajā numurā lasiet par Enerģētiķu 11.

Šovakar Daugavas muzejs visus interesentus aicina uz Dabas koncertzāli.

Izdevumu lasiet ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis