Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Ceļu satiksmes negadījumā cieš gājējs

policija200x150

31.janvārī plkst. 02.45 pašvaldības policijas darbinieki pretī Miera ielai 1 apturēja pārbaudei automašīnu VOLVO. Pārbaudes laikā konstatēts, ka vadītājam ir nederīga vadītāja apliecība un medicīniskā izziņa. Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policijas Ceļu policija.

31. janvārī plkst. 11.15 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Skolas ielas 10/2 stāv sieviete, kura neorientējas apkārtējā vidē un kurai zem acs ir hematoma. Ierodoties, uz vietas atradās sieviete, kura pašvaldības policijas darbinieku klātbūtnē runāja un uzvedās neadekvāti. Uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kura mediķi nolēma sievieti hospitalizēt.

31. janvārī plkst. 15.07 Rīgas ielā pie pašvaldības policijas darbiniekiem piebrauca vīrietis, kurš paskaidroja, ka pie Rīgas ielas 2 uz gājēju ietves ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kā rezultātā ir cietis gājējs. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka transportlīdzekļa HONDA vadītājs uzbraucis gājējam. Vadītājs paskaidroja, ka neredzēja gājēju tādēļ, ka automašīnas logā iespīdējusi saule. Notikuma vietā arī atradās ceļu satiksmes negadījuma lieciniece. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests bija informēts par ceļu satiksmes negadījumu pirms pašvaldības policijas darbinieku ierašanās. Par notikumu ziņots Valsts policijas Ceļu policijai.

1.februārī plkst. 01.13 pašvaldības policijas darbinieki pie Rīgas ielas 105 pamanīja automašīnu VW, pie kuras atradās vīrietis ar bērnu. Izrādījās, ka vīrieša transportlīdzeklim radušies tehniski bojājumi, kā rezultātā nevar to piedarbināt. Pašvaldības policijas darbinieki palīdzēja tehniskos bojājumus novērst.

2.februārī plkst. 04.13 pašvaldības policijas darbinieki pie Skolas ielas 13 apturēja automašīnu VW Passat, kuras vadītājs nebija piesprādzējies. Lietas materiāli par konstatēto faktu nosūtīti pēc piekritības.

2. februārī plkst. 14.17 pašvaldības policijas darbinieki Skolas un Rīgas ielu krustojumā konstatēja, ka noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka negadījumā cietušo personu nav, trešās personas manta nav cietusi. Tā kā iesaistīto transportlīdzekļu vadītāji nespēja vienoties par saskaņotā paziņojuma sastādīšanu, uz notikuma vietu izsaukta Valsts policijas Ceļu policija. Pašvaldības policijas darbinieki nodrošināja sabiedrisko kārtību un regulēja satiksmi līdz kolēģu ierašanās brīdim.