Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Atrasties uz ledus ir bīstami!

Diemžēl katru gadu atkal un atkal apliecinām savu attieksmi pret drošību – gan novadam ieņemot vienu no pirmajām vietām kūlas dedzināšanas gadījumu skaita ziņā valstī, gan ignorējot brīdinājumus un atrodoties uz plāna, nedroša ledus. Un kā jau katru gadu - atkal brīdinām- atrasties uz ledus ir bīstami!

Pat, ja domājam, ka ūdenstilpnēs ledus sega jau ir izveidojusies pietiekami bieza, jāievēro - simtprocentīgi drošs ledus nemēdz būt! Ledus biezums nekad nav vienmērīgs - daudz plānāks tas ir pie tiltiem, dzelzceļa pārvadiem, niedrēm un vietās, kur ir spēcīgāka straume, tādēļ iedzīvotājus lūdzam būt uzmanīgiem jebkurā gadījumā, īpašu uzmanību pievēršot bērniem. Redzot, ka bērni vai pusaudži atrodas un slidinās pa nedrošu ledu, nepaejiet vienaldzīgi garām, bet gan brīdiniet viņus par bīstamību. Tāpat lūdzam vecākus pārrunāt ar bērniem ledus bīstamības jautājumus un iespējamās traģiskās sekas kāpšanai uz ledus.

Vēlamies atgādināt, ka, pamanot pārāk tālu no krasta aizgājušus cilvēkus, kuriem varētu būt nedroši atgriezties atpakaļ, kā arī, ja cilvēks ir ielūzis ledū, nekavējoties izsauciet glābējus, zvanot pa tālruni 112.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis