Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām uz “Vitamīnu dienu”

 

Tuvojas rudens, dārzos ienākas augļi un ogas - vitamīnu avots, ko mums dāsni dāvā daba. 15. septembrī Nacionālais botāniskais dārzs aicina uz tradicionālo stādu un amatnieku gadatirgu “Vitamīnu diena”, kad atkal dārzā pulcēsies stādu audzētāji un mājražotāji no visas Latvijas.

Atsaucoties uz Lielās talkas organizatoru aicinājumu piedalīties akcijā “Stādām Latvijas nākotni – katram savu Laimes koku!”, kas notiek Vispasaules tīrības dienas ietvaros, arī mūsu dārzs piedāvās interesentiem iegūt savā īpašumā “Laimes kokus”, kurus varēs iedēstīt savā dārzā vai pagalmā.

 

Vasara ir bijis ne tikai skolēnu brīvlaiks. Biedrības “Rasas krāsas” radošā komanda kopā ar zinātkārajiem un aktīvajiem mazajiem māksliniekiem ir cītīgi strādājuši, un gadatirgus dienā iepriecinās visus ar savu vasaras darbu izstādi un videofilmas prezentāciju.

Muzikālu priekšnesumu sniegs Salaspils kultūras nama vokālais ansamblis “Fantāzija”.

Tie, kas vēl nav paguvuši apskatīt košo dāliju kolekciju, ir laipni aicināti to izdarīt, kamēr  dārzu nav apciemojusi salna.

Vairāk informācijas: https://www.nbd.gov.lv/lv/jaunumi/

Informāciju sagatavoja:
VZI APP “Nacionālais botāniskais dārzs” Izglītības un informācijas nodaļa

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis