2018. gada pirmās “Salaspils Vēstis” ir klāt

Šogad svinēsim Latvijas simtgadi. Kā tai gatavojāmies un kas vēl ir priekšā, lasītājiem stāsta Agnese Reķe.

“Aizejošais gads mūsu novadā bija rosīgs un trauksmains. Mēs cēlām savu pilsētu un novadu, cēlām ielas un skolas, saņēmām ilgi gaidīto baseinu. Darījām visu, lai rūpētos par savām kopīgām mājām un saviem cilvēkiem,” salaspiliešus uzrunā domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars.

Pamatojoties uz Valsts valodas likuma 21. panta (1). daļu un atbilstoši iepirkuma procedūras SND 2017/65 „Informatīvā izdevuma „Salaspils Vēstis” izdošana 2018.gadā” rezultātiem, izdevuma “Salaspils Vēstis” ietvaros tiek pārtraukta informācijas publicēšana krievu valodā.

Jaunajā mācību gadā Salaspils 1. vidusskolas skolēni zinības apgūst modernā mācību vidē.

27. decembrī Salaspils novada pašvaldība parakstīja līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par sadarbības kartību investīciju piesaistes metodikas “POLARIS process” ietvaros.

Par tarifa izmaiņām informē pašvaldības SIA “Valgums-S”.

“Man nav svarīgi, kur atradīsies mans tā saucamais “krēsls” – darba vieta. Mana darba vieta ir Salaspils. Varu strādāt jebkur, kaut vai domes pārrunu telpā. Runāšana, sapratne un tālāko plānu un rīcības izstrāde – tas ir šobrīd galvenais,” saka Salaspils kultūras nama direktors Valdis Škutāns. Vairāk lasiet 3.lpp.

Jaunatnes un mūžizglītības lietu speciāliste Eva Agafonova informē par pasākumu, kurā mūsu jaunieši tikās ar lēmējvaras pārstāvjiem.

Pirmssvētku laikā salaspilieši ir paveikuši daudz labu darbu- PII “Saulīte” iepriecināja sociālā aprūpes centra “Rīga” bērnus, “Enerģētiķa” kolektīvi viesojās Skrīveru pansionātā, bet kultūras nami kopā ar Salaspils iedzīvotājiem sagādāja veltes bērniem un jauniešiem, kurus skārušas veselības problēmas.

Decembra nogalē salaspilieši Nikolajs un Klavdija Malooki svinēja 60 gadu kāzu jubileju. Neraugoties uz cienījamo vecumu, Nikolaja kungs ir stalts un apsviedīgs, bet Klavdijas kundze – šarmanta un viesmīlīga. Izaudzināti divi bērni – dēls un meita.

Jau 15 gadus salaspiliešus priecē amatierteātris Edītes Neimanes vadībā.

 Lasiet izdevumu ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis