Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

17. oktobra "Salaspils Vēstīs" lasiet

Pārejas posms no vecā atkritumu apsaimniekotāja uz jauno- SIA „Eco Balti Vide” nav noticis bez sarežģījumiem, tādēļ, apkopojot visas iedzīvotāju iesūtītās sūdzības un jautājumus, vērsāmies pie uzņēmuma, lai saņemtu skaidrojumu par visām problēmām. Šajā „SV” numurā atradīsiet atbildes uz jums interesējošajiem jautājumiem, kas skar atkritumu apsaimniekošanu. Atgādinām, ka vēl visu oktobri var pārslēgt līgumus.

Domes sēdē deputāti lēmuši par finanšu līdzekļu piešķiršanu sportistiem , par pašvaldības dzīvokļu izīrēšanu krīzes situācijā nonākušām ģimenēm, kā arī izskatījuši daudzus citus jautājumus.

Atgādinām personām ar invaliditāti, ka līdz 20. novembrim jāiesniedz iesniegums par pabalsta saņemšanu Starptautiskajā invalīdu dienā.

Vēl līdz 30. oktobrim Izglītības un kultūras daļa aicina pieteikties darbā izglītības speciālistu- metodiķi.

Veicinot siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanos novada teritorijā, pašvaldība ir iegādājusies divus elektromobīļus, ar kuriem ikdienā pārvietosies administrācijas darbinieki speciālisti darba vajadzībās. Ar tiem iepazīties un uzdot sev interesējošos jautājumus varēja ikviens 6. oktobrī.

Pašvaldība aicina apsaimniekotājus pieteikties rotaļu un aktīvās atpūtas laukumu izbūvei.

Stājušies spēkā saistošie noteikumi „Par augstas detalizācijas topogrāfiskās informācijas aprites kārtību Salaspils novadā”.

Jaunā kvalitātē ir atdzimis Meža ielas parks, tamdēļ pašvaldība aicina ikvienu atnākt un novērtēt uzstādītās iekārtas.

Tūrisma speciāliste Ieva Tumana stāsta par dalību izstāžu kompleksā „Rāmava”.

Atgādinājums salaspiliešiem, kā rīkoties plūdu gadījumā.

Kādas izmaiņas turpmāk būs privāto bērnudārzu finansēšanas un bērnu uzraudzības pakalpojumu līdzfinansēšana, lasiet 5.lpp.!

Nākamgad jau sāksim lietot „salaspilieša karti”! Cik tā maksās un kādām iedzīvotāju kategorijām būs atlaides, lasiet šajā „SV” numurā!

„Valgums- S” informē par darbu sākšanos Saulkalnē projekta „Ūdenssaimniecības

attīstība Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē, II kārta” ietvaros.

Salaspils uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs Miks Balodis stāsta par nākotnes plāniem sadarbībā ar pašvaldību.

Labi panākumi futbolā gan skolēniem, gan pieaugušajiem. Par to vairāk 7.lpp.

Svētku mēnesī „Rīgava” piedāvā noskatīties jaunās latviešu režisoru filmas, savukārt „Enerģētiķis” aicina uz ledus cirku un festivālu „Serebrennij rodnik”. Ar visu pasākumu klāstu varat iepazīties šajā numurā.

Kolarda fonds aicina pieteikties atbalsta grupai cilvēkiem ar diagnozi „vēzis” un viņu tuviniekiem.  

 2014. gada 17. oktobris Nr.20 (594)

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis